Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Custom Theme Converter 1.4

Kategoria: Pozostałe
Producent: Sony Creative Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2014
Rozmiar: 0.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 107

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Custom Theme Converter 1.4

Kupując nowe urządzenie elektroniczne (smartfon, konsola, komputer, itd) zazwyczaj staramy się je w jakiś sposób spersonalizować. Możemy to zrobić wykorzystując różnego rodzaju obudowy akcesoryjne i inne przedmioty zmieniające wygląd zewnętrzny. Niemniej jednak personalizacji możemy dokonać także "od środka". Custom Theme Converter to darmowa, niewielka aplikacja pozwalająca zmienić wygląd motywów menu dla konsoli Sony PSP oraz Sony PlayStation 3.

Dzięki programowi użytkownik ma możliwość zmiany między innymi tapety, może wybrać dowolny zestaw ikon tak głównych kategorii jak i ich podkategorii oraz zmienić motyw kolorystyczny swojej konsoli. Warto dodać, że menu programu Custom Theme Converter jest niezwykle proste w obsłudze i nie powinni mieć z nią problemu nawet najmniej doświadczeni użytkownicy. Każdy ze stworzonych projektów/profili można bez problemu eksportować do pliku PTF i dzielić się nim ze znajomymi. Całość dodatkowo zajmuje niewiele miejsca na dysku twardym naszego komputera.

Podobne Pozostałe

 • Samsung Kies

  Samsung Kies jest to nowoczesne oprogramowanie służące do zarządzania wszelkimi danymi w telefonach Samsung.

 • HTC Sync

  HTC Sync jest to oprogramowanie, które służy do synchronizacji oraz zarządzania danymi, które znajdują się w telefonie HTC.

 • Andy

  W pełni bezpłatny i prosty w obsłudze program przeznaczony dla tych, którzy chcą korzystać z aplikacji i gier przeznaczonych na system Google Android na swoim komputerze osobistym.

 • AirDroid

  Ciekawa aplikacja, za pomocą której szybko i bezproblemowo połączymy smartfon lub tabet działający pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android.

 • Syncios

  Bardzo prosty w obsłudze i niewymagający wielu zasobów systemowych pakiet narzędzi przeznaczony do kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych marki Apple z poziomu komputera z systemem Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Custom Theme Converter 1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie