Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Custom Theme Converter 1.4

Kategoria: Pozostałe
Producent: Sony Creative Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2014
Rozmiar: 0.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 104

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Custom Theme Converter 1.4

Kupując nowe urządzenie elektroniczne (smartfon, konsola, komputer, itd) zazwyczaj staramy się je w jakiś sposób spersonalizować. Możemy to zrobić wykorzystując różnego rodzaju obudowy akcesoryjne i inne przedmioty zmieniające wygląd zewnętrzny. Niemniej jednak personalizacji możemy dokonać także "od środka". Custom Theme Converter to darmowa, niewielka aplikacja pozwalająca zmienić wygląd motywów menu dla konsoli Sony PSP oraz Sony PlayStation 3.

Dzięki programowi użytkownik ma możliwość zmiany między innymi tapety, może wybrać dowolny zestaw ikon tak głównych kategorii jak i ich podkategorii oraz zmienić motyw kolorystyczny swojej konsoli. Warto dodać, że menu programu Custom Theme Converter jest niezwykle proste w obsłudze i nie powinni mieć z nią problemu nawet najmniej doświadczeni użytkownicy. Każdy ze stworzonych projektów/profili można bez problemu eksportować do pliku PTF i dzielić się nim ze znajomymi. Całość dodatkowo zajmuje niewiele miejsca na dysku twardym naszego komputera.

Podobne Pozostałe

 • MoboRobo

  Darmowe i bardzo pomocne narzędzie, dzięki któremu będziemy mieć możliwość zarządzania zawartością urządzeń mobilnych pracujących na systemie operacyjnym Google Android lub Apple iOS.

 • HandBrake

  HandBrake to niezwykle przydatna aplikacja multiplatformowa, która w prosty sposób pozwoli na konwersję zawartości płyt DVD do popularnych formatów wideo, takich jak MP4, MKV, MPEG-4 czy H.264, które są najczęściej kompatybilne z najpopularniejszymi urządzeniami mobilnymi.

 • sn0wbreeze

  Dzięki sn0wbreeze poszerzysz możliwości swojego iPhone'a! Pobierz go za darmo!

 • Syncios

  Bardzo prosty w obsłudze i niewymagający wielu zasobów systemowych pakiet narzędzi przeznaczony do kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych marki Apple z poziomu komputera z systemem Windows.

 • AirDroid

  Ciekawa aplikacja, za pomocą której szybko i bezproblemowo połączymy smartfon lub tabet działający pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Custom Theme Converter 1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie