Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BlueSoleil 10.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: IVT Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.03.2014
Data modyfikacji: 11.03.2014
Rozmiar: 113.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 73

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BlueSoleil 10.0

Jeśli często synchronizujemy dane pomiędzy urządzeniem mobilnym, a komputerem PC to wiemy, że dobre oprogramowanie do zarządzania danymi jest niezwykle przydatne. Tutaj warto zwrócić uwagę na BlueSoleil od IVT Corporation. Aplikacja ta zapewnia bezproblemowe i intuicyjne zarządzanie zawartością urządzenia mobilnego poprzez połączenie bezprzewodowe Bluetooth. Dodatkowym atutem programu jest proste w obsłudze menu w języku polskim, które nie powinno sprawić problemu nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom.

Do podstawowych zalet BlueSoleil należą między innymi:

- szybki transfer danych,
- możliwość zarządzania kontaktami i danymi adresowymi zapisanymi w książce telefonicznej,
- możliwość odczytu, wysyłania oraz kasowania wiadomości tekstowych SMS z poziomu komputera,

- prosty system udostępniania połączenia internetowego za pośrednictwem urządzenia mobilnego.

Całość pozwala na bezproblemową komunikację naszego komputera z najpopularniejszymi smartfonami takich marek, jak Samsung, Nokia, LG, Motorola, BlackBerry, HTC, Sony, SonyEricsson. Poza możliwością komunikacji ze smartfonami, BlueSoleil pozwala także na połączenia z innymi urządzeniami wyposażonymi w bezprzewodowy interfejs Bluetooth.

Podobne Pozostałe

 • sn0wbreeze

  Dzięki sn0wbreeze poszerzysz możliwości swojego iPhone'a! Pobierz go za darmo!

 • DiskAid

  DiskAid umożliwia bezporblemowe kopiowanie plików z komputera na urzadzenia przenośne z systemem iOS bez konieczności robienia tzw. jailbreak'a.

 • AirDroid

  Ciekawa aplikacja, za pomocą której szybko i bezproblemowo połączymy smartfon lub tabet działający pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android.

 • Samsung Kies

  Samsung Kies jest to nowoczesne oprogramowanie służące do zarządzania wszelkimi danymi w telefonach Samsung.

 • MoboPlay

  W pełni darmowy i bardzo funkcjonalny program do zarządzania danymi znajdującymi się w pamięci telefonu i tabletu z systemem Google Android lub iOS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BlueSoleil 10.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie