Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Automapa 6.10

Kategoria: Pozostałe
Producent: Aqurat Sp z o.o. & Geosystems Polska Sp. z o.o
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.04.2011
Data modyfikacji: 19.01.2012
Rozmiar: 107,89 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 28242

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Automapa 6.10

Automapa 6.10 jest jedną z najpopularniejszych w Polsce aplikacji do systemów GPS, pozwalającą zaplanować trasę przejazdu oraz ustalać pozycję samochodu z dokładnością do kilku metrów. Zawiera w swojej bazie danych mnóstwo map i mapek, które aktualizowane są bieżąco, co w praktyce oznacza dodawanie nowych oznaczeń w ruchu drogowym, punktów użyteczności publicznej, itp. Najnowsza Automapa nie jest produktem darmowym, ale można pobrać jej wersję testową. Ma ona ograniczenia w stosunku do pełnej – pozwala posługiwać się tylko wycinkami map.

Download tego wydania jest możliwy z tej właśnie strony. Po instalacji programu należy wpisać w pole licencji DEMOPOLSKA. A na jakim sprzęcie da się zainstalować tą aplikację? Przede wszystkim na PDS z systemami Windows Mobile 2003, 2003SE oraz wersjami 5 i 6. Doskonale działa również na Windows CE.NET z użyciem ActiveSync. Trial Automapa może być także instalowany na systemach Windows – XP i Vista. Nie był on przygotowany pod Windows 7, ale i tu nie powinien sprawiać żadnych kłopotów.

Pobierz zatem program i przekonaj się o jego funkcjonalności! Jego główne cechy to – prócz wymienionych wyżej – estetyczne wizualizacje trasy (3D), opcja wyboru przejazdu – najkrótszy, najszybszy, najbardziej ekonomiczny, wybór punktów pośrednich przez użytkownika i wiele, wiele innych. Mamy tu też elektronicznych lektorów i inne użyteczne funkcje, które sprawiają, że zawsze bezbłędnie trafimy do wybranego celu.

Automapa 6.8.0 to rozwiązanie, dzięki któremu możemy zaplanować sobie wycieczkę, nie zgubimy się w obcym mieście czy też w nieznanym rejonie. Polecamy jej wypróbowanie wszystkim kierowcom, a zwłaszcza osobom często podróżującym swoim autem. 

Podobne Pozostałe

 • Syncios

  Bardzo prosty w obsłudze i niewymagający wielu zasobów systemowych pakiet narzędzi przeznaczony do kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych marki Apple z poziomu komputera z systemem Windows.

 • MoboPlay

  W pełni darmowy i bardzo funkcjonalny program do zarządzania danymi znajdującymi się w pamięci telefonu i tabletu z systemem Google Android lub iOS.

 • MOBILedit! with Ringtone Editor

  MOBILedit! with Ringtone Editor 4.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych, którzy chcą mieć pełny dostęp do zasobów telefonu z poziomu komputera.

 • Kingo Android Root

  Kingo Android Root to darmowe oprogramowanie, które służy do tzw. rootowania urządzeń mobilnych współpracujących z systemem operacyjnym Google Android. Całość jest przy tym przyjazna w obsłudze i nawet nieco mniej doświadczeni użytkownicy nie powinni mieć problemów.

 • HandBrake

  HandBrake to niezwykle przydatna aplikacja multiplatformowa, która w prosty sposób pozwoli na konwersję zawartości płyt DVD do popularnych formatów wideo, takich jak MP4, MKV, MPEG-4 czy H.264, które są najczęściej kompatybilne z najpopularniejszymi urządzeniami mobilnymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Automapa 6.10

dodał: ~enia36 , 29.08.2012

Mam pytanie ,ponieważ nie mogę zaktualizować AutoMapy.Potrzebny jest numer licencji i nie wiem gdzie go mogę znaleźć.Czy ktoś pomoże??

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie