Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SmartMovie Converter for Symbian s60 4.15 PL

Kategoria: Nokia
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 1.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 28043

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SmartMovie Converter for Symbian s60 4.15 PL

SmartMovie Converter czy jak ktoś woli spolszczoną nazwę SmartMovie Konwerter  to rozbudowany program składający się z odtwarzacza video pod telefony komórkowe oraz programu do konwertowania plików video, tak by mogły być one odtwarzane na telefonach. SmartMovie działa w oparciu o Symbian i współpracuje głównie z telefonami firmy Nokia (zwłaszcza modelami EXX i NXX).  Niestety SmartMovie Converter nie jest darmowy i aby cieszyć się jego wszyskimi funkcjami należy wykupić odpowiednią licencję.

Nowy SmartMovie Converter pozwala między innym na przygotowanie dowolnego filmiku, oraz jego obróbkę. Pobierz program SmartMovie Converter za free by uzyskać dostęp do wielu przydatnych funkcji jak np. dzielenie filmiku na części, dodanie napisów, czy choćby zdefiniowanie wielkości obrazu.

SmartMovie Converter jest w całości po polsku przez co praca z tym programem jest naprawdę prosta. Program obsługuje różne pliki Video w zależności od tego z jakiego kodeka korzysta użytkownik. Kodeki do SmartMovie Converter są oczywiście dostępne na stronie programu.

Download najnowszej wersji programu SmartMovie Converter dostępny na naszej stronie.

Podobne Nokia

 • Oxygen Phone Manager II

  Oxygen Phone Manager II to przydatna aplikacja pozwalająca na skuteczne zarządzanie telefonami komórkowymi marki Nokia oraz Samsung.

 • Nokia PC Suite

  Nokia PC Suite to aplikacja do zarządzania telefonem komórkowym z poziomu komputera.

 • Free Zune Video Converter

  Free Zune Video Converter to niezwykle przydatna, prosta w obsłudze aplikacja, która służy do zmiany formatu plików multimedialnych na takie, które obsługiwane są przez urządzenia mobilne wyposażone w odtwarzacz Microsoft Zune.

 • Nokia Ovi Suite

  Nokia Ovi Suite 3.2.100 jest programem przeznaczonym dla wszystkich posiadaczy telefonów marki Nokia. Dzięki niemu możemy łatwo i szybko zarządzać zawartością komórki, przenosząc na nią aplikacje, instalatory gier czy też pliki audio i wideo.

 • Mobiola Media Converter 2.1.29 Symbian S60 3rd Edition

  Odtwarzacz i konwerter plików multimedialnych dla telefonów komórkowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SmartMovie Converter for Symbian s60 4.15 PL

dodał: ~123123 , 11.02.2010

qweqwe

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie