Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Oxygen Phone Manager II 2.18

Kategoria: Nokia
Producent: Oxygen Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.12.2014
Rozmiar: 10.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 114

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Oxygen Phone Manager II 2.18

Oxygen Phone Manager II to przydatna aplikacja pozwalająca na skuteczne zarządzanie telefonami komórkowymi marki Nokia oraz Samsung. Do jej podstawowych funkcji możemy zaliczyć między innymi:
- zarządzanie wpisami w książce telefonicznej (dodawane, kasowanie, edycja),
- zarządzanie wiadomościami SMS oraz MMS,
- zarządzanie multimediami (zdjęcia, muzyka, filmy, motywy graficzne, dzwonki),
- zarządzanie grami i aplikacjami JAVA,
- podgląd i edycja rejestru połączeń,
- możliwość ingerencji w ustawienia internetowe.

Ponadto mamy tutaj do czynienia z możliwością edycji notatek, tworzeniem kopii zapasowych wiadomość SMS oraz listy kontaktów oraz szeregiem innych, przydatnych funkcji. Jedną z najważniejszych zalet programu jest jego polska wersja językowa oraz prosty w obsłudze interfejs. Całość jest kompatybilna niemal ze wszystkimi starszymi modelami telefonów Nokia oraz Samsung. Warto także podkreślić, że program nie współpracuje z najnowszymi smartfonami opartymi na systemie Android i Windows Phone.

Podobne Nokia

 • Free Zune Video Converter

  Free Zune Video Converter to niezwykle przydatna, prosta w obsłudze aplikacja, która służy do zmiany formatu plików multimedialnych na takie, które obsługiwane są przez urządzenia mobilne wyposażone w odtwarzacz Microsoft Zune.

 • Nokia PC Suite

  Nokia PC Suite to aplikacja do zarządzania telefonem komórkowym z poziomu komputera.

 • Nokia Ovi Suite

  Nokia Ovi Suite 3.2.100 jest programem przeznaczonym dla wszystkich posiadaczy telefonów marki Nokia. Dzięki niemu możemy łatwo i szybko zarządzać zawartością komórki, przenosząc na nią aplikacje, instalatory gier czy też pliki audio i wideo.

 • SmartCam 1.2 (Symbian S60)

  Otwarta aplikacja, która pozwala wykorzystywać telefon komórkowy jako kamerkę internetową.

 • Mobiola Microphone Symbian S60 3rd Edition

  Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu jako bezprzewodowego mikrofonu podłączonego do komputera za pomocą Bluetooth.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Oxygen Phone Manager II 2.18Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie