Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia Ovi Suite 3.2.100

Kategoria: Nokia
Producent: Nokia
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.01.2011
Data modyfikacji: 04.11.2011
Rozmiar: 87,42 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1605

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nokia Ovi Suite 3.2.100

Nokia Ovi Suite 3.2.100 jest programem przeznaczonym dla wszystkich posiadaczy telefonów marki Nokia. Dzięki niemu możemy łatwo i szybko zarządzać zawartością komórki, przenosząc na nią aplikacje, instalatory gier czy też pliki audio i wideo. Program obsługuje zarówno połączenia kablowe, jak też i bezprzewodowe (Bluetooth). Warto zauważyć, że jest to oficjalny następca poprzedniej aplikacji przeznaczonej do zarządzania komórkami – Nokia PC Suite.

Nokia Ovi Suite 3.2.100 można pobrać za darmo – wystarczy kliknąć tylko na link poniżej. Zyskamy dzięki temu wygodne narzędzie do dokonywania wszelkich operacji. Poza wspomnianymi powyżej mamy tu możliwość tworzenia kopii zapasowych plików, synchronizację informacji osobistych, a także udostępniamy pliki za pośrednictwem serwisu Share. Jest to wydanie Nokia Ovi Suite pl, więc nikt nie będzie mieć problemów z obsługą aplikacji.

Dodatkową zaletą programu jest możliwość synchronizacji telefonu z Outlookiem oraz narzędziami wchodzącymi w skład Nokia OviSuite. Prócz tego można za pośrednictwem programu instalować pobierane oprogramowanie dla komórki, aktualizować firmawer czy też zarządzać mapkami, jakie pobieramy z usługi Ovi Maps. Prócz tego aplikacja daje nam możliwość dowolnej edycji kontaktów. Interfejs pomyślany jest pod kątem użytkownika i cechuje się funkcjonalną prostotą.

Pojawiają się jednak narzekania na ten program – zdaniem użytkowników działa on nieco wolno i obciąża RAM, spowalniając znacząco cały komputer. Jeśli więc aktualizujemy firmware, a w tym czasie chcemy robić coś innego, możemy doświadczyć spowolnionego działania systemu. Jednak w pełni rekompensuje ta wady posiadanie wszystkich możliwych funkcji w jednym programie – czyli Nokia OviSuite 3.2.100.

Podobne Nokia

 • Oxygen Phone Manager II

  Oxygen Phone Manager II to przydatna aplikacja pozwalająca na skuteczne zarządzanie telefonami komórkowymi marki Nokia oraz Samsung.

 • Free Zune Video Converter

  Free Zune Video Converter to niezwykle przydatna, prosta w obsłudze aplikacja, która służy do zmiany formatu plików multimedialnych na takie, które obsługiwane są przez urządzenia mobilne wyposażone w odtwarzacz Microsoft Zune.

 • Nokia PC Suite

  Nokia PC Suite to aplikacja do zarządzania telefonem komórkowym z poziomu komputera.

 • Mobiola Remote Phone Control Symbian S60 2nd Edition

  Program umożliwia kontrolowanie telefonu za pomocą komputera PC, ponadto pozwala na wykonywanie zrzutów ekranu i kręcenia filmów z tego co dzieje się na ekranie komórki.

 • Mobiola Microphone Symbian S60 3rd Edition

  Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu jako bezprzewodowego mikrofonu podłączonego do komputera za pomocą Bluetooth.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nokia Ovi Suite 3.2.100Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie