Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobiola Microphone Symbian S60 3rd Edition

Kategoria: Nokia
Producent: Warelex LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 5,1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1207

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mobiola Microphone Symbian S60 3rd Edition

Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu jako bezprzewodowego mikrofonu podłączonego do komputera za pomocą Bluetooth.

Uwaga!
Wersja trial pozwala na 7 dni bezpłatnego użytkowania, natomiast czas jednorazowego połączenia został ograniczony do 5min.

Podobne Nokia

 • Nokia PC Suite

  Nokia PC Suite to aplikacja do zarządzania telefonem komórkowym z poziomu komputera.

 • Oxygen Phone Manager II

  Oxygen Phone Manager II to przydatna aplikacja pozwalająca na skuteczne zarządzanie telefonami komórkowymi marki Nokia oraz Samsung.

 • Free Zune Video Converter

  Free Zune Video Converter to niezwykle przydatna, prosta w obsłudze aplikacja, która służy do zmiany formatu plików multimedialnych na takie, które obsługiwane są przez urządzenia mobilne wyposażone w odtwarzacz Microsoft Zune.

 • Nokia Ovi Suite

  Nokia Ovi Suite 3.2.100 jest programem przeznaczonym dla wszystkich posiadaczy telefonów marki Nokia. Dzięki niemu możemy łatwo i szybko zarządzać zawartością komórki, przenosząc na nią aplikacje, instalatory gier czy też pliki audio i wideo.

 • Live2Phone Personal TV 1.00.08 SERVER (win. 2000)

  Serwer aplikacji Live2Phone Personal TV która pozwala na oglądanie programów telewizyjnych i plików wideo wysyłanych z komputera stacjonarnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobiola Microphone Symbian S60 3rd EditionAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie