Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Live2Phone Personal TV 1.00.08 SERVER

Kategoria: Nokia
Producent: Intellsys s.r.l.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 562

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Live2Phone Personal TV 1.00.08 SERVER

Serwer aplikacji Live2Phone Personal TV która pozwala na oglądanie programów telewizyjnych i plików wideo wysyłanych z komputera stacjonarnego.


Aplikacja zainstalowana w telefonie nawiązuje bezpośrednie połączenie z serwerem zainstalowanym na komputerze wyposażonym w kartę TV. Dane transmitowane są za pośrednictwem Internetu

Podobne Nokia

 • Oxygen Phone Manager II

  Oxygen Phone Manager II to przydatna aplikacja pozwalająca na skuteczne zarządzanie telefonami komórkowymi marki Nokia oraz Samsung.

 • Nokia Ovi Suite

  Nokia Ovi Suite 3.2.100 jest programem przeznaczonym dla wszystkich posiadaczy telefonów marki Nokia. Dzięki niemu możemy łatwo i szybko zarządzać zawartością komórki, przenosząc na nią aplikacje, instalatory gier czy też pliki audio i wideo.

 • Free Zune Video Converter

  Free Zune Video Converter to niezwykle przydatna, prosta w obsłudze aplikacja, która służy do zmiany formatu plików multimedialnych na takie, które obsługiwane są przez urządzenia mobilne wyposażone w odtwarzacz Microsoft Zune.

 • Nokia PC Suite

  Nokia PC Suite to aplikacja do zarządzania telefonem komórkowym z poziomu komputera.

 • Mobiola Remote Phone Control Symbian S60 2nd Edition

  Program umożliwia kontrolowanie telefonu za pomocą komputera PC, ponadto pozwala na wykonywanie zrzutów ekranu i kręcenia filmów z tego co dzieje się na ekranie komórki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Live2Phone Personal TV 1.00.08 SERVERAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie