Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Zune Video Converter 1.1

Kategoria: Nokia
Producent: Jacek Pazera
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.12.2014
Rozmiar: 3.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 120

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free Zune Video Converter 1.1

Free Zune Video Converter to niezwykle przydatna, prosta w obsłudze aplikacja, która służy do zmiany formatu plików multimedialnych na takie, które obsługiwane są przez urządzenia mobilne wyposażone w odtwarzacz Microsoft Zune. Aplikacja może przekonwertować pliki zapisane w formatach: mp3, mp3, wmv oraz m4a. Warto dodać, że konwersji możemy poddać zarówno cały plik, jak również tylko jego wycinek. Dzięki tej funkcji program doskonale sprawdzi się także w roli aplikacji do tworzenia dzwonków.

Dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników twórcy zaimplementowali kilka opcji związanych z dostosowaniem parametrów kodowania danego pliku według ich własnych upodobań. Warto dodać, że Free Zune Video Converter posiada polskie menu przez co jego obsługa staje się znacznie prostsza przede wszystkim dla amatorów. Główna funkcja programu (konwertowanie pliku) sprowadza się do kilku kliknięć - przeciągamy plik, który chcemy poddać konwersji w odpowiednie miejsce i klikamy przycisk Konwertuj. Po chwili otrzymujemy gotowy materiał.

Podobne Nokia

 • Oxygen Phone Manager II

  Oxygen Phone Manager II to przydatna aplikacja pozwalająca na skuteczne zarządzanie telefonami komórkowymi marki Nokia oraz Samsung.

 • Nokia Ovi Suite

  Nokia Ovi Suite 3.2.100 jest programem przeznaczonym dla wszystkich posiadaczy telefonów marki Nokia. Dzięki niemu możemy łatwo i szybko zarządzać zawartością komórki, przenosząc na nią aplikacje, instalatory gier czy też pliki audio i wideo.

 • Nokia PC Suite

  Nokia PC Suite to aplikacja do zarządzania telefonem komórkowym z poziomu komputera.

 • Mobiola Studio Symbian OS 2.1.21

  Program przeznaczony do kopiowania plików multimedialnych z komputera na telefon komórkowy.

 • Mobiola Video Studio Nokia 2.1.30

  Aplikacja przeznaczona do konwertowania filmów DVD i plików multimedialnych do odtwarzania w telefonie komórkowym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free Zune Video Converter 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie