Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TrueCrypt 7.1

Kategoria: Szyfrowanie danych
Producent: TrueCrypt Foundation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 3.31 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 730

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TrueCrypt 7.1

TrueCrypt jest aplikacją przeznaczoną do szyfrowania danych w "locie".

Program pozwala zabezpieczyć dyski twarde, wybrane partycje, dyski USB oraz wirtualne dyski. Aplikacja uzywa silnych mechaniznów do zabezpieczania danych (ES-256, Blowfish, CAST5, Serpent, Triple DES i Twofish, używając 448-bitowego klucza szyfrującego. Ponad to możliwe jest zaszyfrowanie danych kilko metodami jedna po drugiej.

Podobne Szyfrowanie danych

 • CryptBox 2015

  CryptBox 2015 oferuje menu graficzne, banalną obsługę oraz niezwykle skuteczne zabezpieczenia.

 • VeraCrypt

  VeraCrypt to coraz popularniejsze narzędzie, które służy do szyfrowania danych. Całość została opracowana przez francuską firmę IDRIX EURL i opiera się na bazie programu TrueCrypt.

 • KeePass Password Safe

  KeePass to darmowa aplikacja należąca do kategorii programów szyfrujących - jest to manager haseł, pozwalający na bezpieczne zarządzanie hasłami.

 • SecretFolder

  Proste w obsłudze i bardzo przydatne narzędzie, za pomocą którego szybko i skutecznie ukryjemy wybrane foldery na komputerze z systemem operacyjnym Microsoft Windows.

 • MyWinLocker

  MyWinLocker 4 jest aplikacją, która przyda się użytkownikom potrzebującym narzędzia do zapewnienia poufności danych przesyłanych przez Internet.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TrueCrypt 7.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie