Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TopSecret Next Generation 4

Kategoria: Szyfrowanie danych
Producent: G DATA Software Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 32 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 471

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TopSecret Next Generation 4

TopSecret Next Generation 4 to zaawansowany pogram do szyfrowania informacji przechowywanych na twoim komputerze, aplikacja jest dostępna całkowicie po Polsku.

Program oferuje liczne metody szyfrowania dancyh, min. wszechstoronnie konfigurowalny system tzw. "sejfów", użytkownik może stopniować poziom zabezpieczeń i dostępności do przechowywanych (szyfrowanych) informacji. Program obsługuje czytniki linii papilarnych i certyfikatów elektronicznych. TopSecret korzysta z zaawansowanych systemów szyfrowania - Twofish, Serpent, AES, RC6 i MARS. Istotnym udogodnieniem w pracy z programem jest integracja z menu kontekstowym Windows.

Podobne Szyfrowanie danych

 • SecureFile

  SecureFile to świetne narzędzie do szyfrowania danych znajdujących się w pojedynczych plikach lub katalogach.

 • VMPCrypt

 • TrueCrypt

  TrueCrypt jest aplikacją przeznaczoną do szyfrowania danych w "locie".

 • MyWinLocker

  MyWinLocker 4 jest aplikacją, która przyda się użytkownikom potrzebującym narzędzia do zapewnienia poufności danych przesyłanych przez Internet.

 • KeePass Password Safe

  KeePass to darmowa aplikacja należąca do kategorii programów szyfrujących - jest to manager haseł, pozwalający na bezpieczne zarządzanie hasłami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TopSecret Next Generation 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie