Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Top Secret Media

Kategoria: Szyfrowanie danych
Producent: Dawid Najgiebauer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 341

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Top Secret Media

Top Secret Media to program przeznaczony do szyfrowania  wiadomości.  Aplikacja ta ma za zadanie umieszczenie tajnej informacji w pliku graficznym lub dźwiękowym. Dzięki temu możemy taki plik przesłać bezpiecznie e-mailem i mamy pewność, że nikt postronny nie dowie się o sensie przekazu.

Dostępny za darmo Top Secret Media pozwala na obsługę plików BMP 24-bit, a także 8-bitowych WAV PCM. Można także skonwertować dzięki niemu obrazów w formatach BMP, GIF, JPEG, EMF i WMF do 24-bitowej bitmapy.

Pobierz Top Secret Media jeśli potrzebujesz od czasu do czasu ukryć informacje. Program sam ustawia parametry tak, aby tajna informacja była niezauważalna. Musimy pamiętać o zasadzie, że im mniejszy plik do ukrycia i im większy plik, w którym go ukryjemy, tym bardziej modyfikacja będzie niezauważalna.

Download Top Secret Media  możesz wykonać w każdej chwili. Nie musisz za to płacić ani grosza, ale możesz za to wesprzeć jego autora dotacją. Wszelkie informacje znajdują się na stronie dostępnego za free programu Top Secret Media.


Dodatkowym atutem aplikacji jest możliwość trwałego usuwania pliku z dysku, bez możliwości ich odzyskania. Przydaje się to przy usuwaniu tych plików, których chcemy pozbyć się raz na zawsze, bądź też tych, które nie powinny wpaść w niepowołane ręce.

Program przystosowany jest do wszystkich aktualnie  używanych systemów operacyjnych z rodziny Windows. Możesz wiec używać Top Secret Media na Windows 7, Vista i XP. Nie istnieją niestety wersje pod Mac czy Linux. Ale program jest wciąż modernizowany i rozszerzany, być może więc któregoś dnia użytkownicy tych OS doczekają się swoich wersji.

Podobne Szyfrowanie danych

 • MyWinLocker

  MyWinLocker 4 jest aplikacją, która przyda się użytkownikom potrzebującym narzędzia do zapewnienia poufności danych przesyłanych przez Internet.

 • SecureFile

  SecureFile to świetne narzędzie do szyfrowania danych znajdujących się w pojedynczych plikach lub katalogach.

 • VeraCrypt

  VeraCrypt to coraz popularniejsze narzędzie, które służy do szyfrowania danych. Całość została opracowana przez francuską firmę IDRIX EURL i opiera się na bazie programu TrueCrypt.

 • CryptBox 2015

  CryptBox 2015 oferuje menu graficzne, banalną obsługę oraz niezwykle skuteczne zabezpieczenia.

 • VMPCrypt


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Top Secret MediaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie