Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SafeCryptor 1.5

Kategoria: Szyfrowanie danych
Producent: GemiScorp Software Solutions
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 1.5 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, NT
Liczba pobrań: 276

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SafeCryptor 1.5

SafeCryptro 1.5 to łatwe w obsłudze i przyjazne dla użytkownika narzędzie do szyfrowania danych tekstowych i zabezpieczania poufnych informacji

Program pozwala na szyfrowania poczyt elektronicznej, wiadomość przesyłanych komunikatorem internetowym. Program każdorazowo generuje uniklany dla danego szyfrowania kod dodatkowo zabezpieczany szyfrowaniem AES (Advanced Encryption Standard o 128 bitowym standardzie szyfrującym klucza).

Podobne Szyfrowanie danych

 • KeePass Password Safe

  KeePass to darmowa aplikacja należąca do kategorii programów szyfrujących - jest to manager haseł, pozwalający na bezpieczne zarządzanie hasłami.

 • SecureFile

  SecureFile to świetne narzędzie do szyfrowania danych znajdujących się w pojedynczych plikach lub katalogach.

 • MyWinLocker

  MyWinLocker 4 jest aplikacją, która przyda się użytkownikom potrzebującym narzędzia do zapewnienia poufności danych przesyłanych przez Internet.

 • SecretFolder

  Proste w obsłudze i bardzo przydatne narzędzie, za pomocą którego szybko i skutecznie ukryjemy wybrane foldery na komputerze z systemem operacyjnym Microsoft Windows.

 • VMPCrypt


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SafeCryptor 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie