Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quicky Password Generator Free 1.2

Kategoria: Szyfrowanie danych
Producent: Quicky Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 403 Kb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 840

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Quicky Password Generator Free 1.2

Quicky Password Generator Free to nietypowe narzędzie służące do tworzenia w krótkim czasie ogromnej ilości haseł. Wszystkie utworzone w programie hasła składają się z maksymalnie 20 znaków, w skład których mogą wchodzić zarówno litery, cyfry, jak i bardzo popularne znaki.

Download Quicky Password Generator Free pozwala za pomocą jednego przycisku na utworzenie w szybkim czasie nawet 150tyś haseł, które mogą być od razu zapisane w formacie txt. Chociaż Quicky Password Generator Free nie jest po polsku, to absolutnie nikt nie powinien mieć z nim żadnych problem, gdyż aplikacja ta posiada bardzo czytelny interfejs i niewiele skomplikowanych opcji.

Podobne Szyfrowanie danych

 • TrueCrypt

  TrueCrypt jest aplikacją przeznaczoną do szyfrowania danych w "locie".

 • CryptBox 2015

  CryptBox 2015 oferuje menu graficzne, banalną obsługę oraz niezwykle skuteczne zabezpieczenia.

 • MyWinLocker

  MyWinLocker 4 jest aplikacją, która przyda się użytkownikom potrzebującym narzędzia do zapewnienia poufności danych przesyłanych przez Internet.

 • VMPCrypt

 • KeePass Password Safe

  KeePass to darmowa aplikacja należąca do kategorii programów szyfrujących - jest to manager haseł, pozwalający na bezpieczne zarządzanie hasłami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quicky Password Generator Free 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie