Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Paranoik 1.0

Kategoria: Szyfrowanie danych
Producent: Amsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 1,61 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 351

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Paranoik 1.0

Paranoik 1.0 to doskonała aplikacja, służąca do szyfrowania za pomocą hasła tekstu, który jest przetrzymywany w schowku systemowym, do którego dostęp mogą uzyskać tylko osoby znające wcześniej podane hasło.

Program Paranoik 1.0 jest za free, tak więc każdy użytkownik może z niego korzystać bez żadnych opłat. Co więcej Paranoik 1.0 jest po polsku co znacznie ułatwia poznanie pełni jego możliwości. Download Paranoik 1.0 pozawala na szyfrowanie jedynie niewielkich porcji tekstu, idealnie nadających się np. na zawartość maila, a sam proces zabezpieczania tekstu przed niepożądanymi czytelnikami jest banalnie prosty i wyjaśniony w Pomocy programu. Jeśli więc szukasz skutecznej aplikacji do ochrony swoich danych, a konkretniej tekstu to już ją znalazłeś. Pobierz Paranoik 1.0 i zabezpiecz swój tekst.

Podobne Szyfrowanie danych

 • VeraCrypt

  VeraCrypt to coraz popularniejsze narzędzie, które służy do szyfrowania danych. Całość została opracowana przez francuską firmę IDRIX EURL i opiera się na bazie programu TrueCrypt.

 • MyWinLocker

  MyWinLocker 4 jest aplikacją, która przyda się użytkownikom potrzebującym narzędzia do zapewnienia poufności danych przesyłanych przez Internet.

 • TrueCrypt

  TrueCrypt jest aplikacją przeznaczoną do szyfrowania danych w "locie".

 • CryptBox 2015

  CryptBox 2015 oferuje menu graficzne, banalną obsługę oraz niezwykle skuteczne zabezpieczenia.

 • SecureFile

  SecureFile to świetne narzędzie do szyfrowania danych znajdujących się w pojedynczych plikach lub katalogach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Paranoik 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie