Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Little Code 3.0 Pro

Kategoria: Szyfrowanie danych
Producent: Dragonsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 400 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 552

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Little Code 3.0 Pro

Little Code 3.0 Pro to bardzo niewielka ale przy tym funkcjonalna aplikacja, za pomocą której możliwe staje się szyfrowanie i deszyfrowanie danych. Program opatrzony jest licencją freeware, a więc można bez żadnych ograniczeń korzystać z Little Code 3.0 za darmo.

Nie potrzeba do tego żadnych studiów informatycznych i nawet kompletni laicy poradzą sobie z tym programem. Little Code 3.0 jest po polsku, a jego działanie sprowadza się do wybrania pliku i uruchomienia kodowania, bądź dekodowania, opartego na algorytmie Blowfish, z czym każdy na pewno sobie poradzi. Download Little Code 3.0 to doskonałe rozwiązanie dla ludzi chcących zabezpieczyć swoje dane, a więc skorzystaj z tej niewielkiej aplikacji już teraz.

Podobne Szyfrowanie danych

 • CryptBox 2015

  CryptBox 2015 oferuje menu graficzne, banalną obsługę oraz niezwykle skuteczne zabezpieczenia.

 • VMPCrypt

 • VeraCrypt

  VeraCrypt to coraz popularniejsze narzędzie, które służy do szyfrowania danych. Całość została opracowana przez francuską firmę IDRIX EURL i opiera się na bazie programu TrueCrypt.

 • SecureFile

  SecureFile to świetne narzędzie do szyfrowania danych znajdujących się w pojedynczych plikach lub katalogach.

 • MyWinLocker

  MyWinLocker 4 jest aplikacją, która przyda się użytkownikom potrzebującym narzędzia do zapewnienia poufności danych przesyłanych przez Internet.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Little Code 3.0 ProAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie