Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kryptel 5.h

Kategoria: Szyfrowanie danych
Producent: bestcrypto.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 5 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 634

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kryptel 5.h

Kryptel 5.h to bardzo prosty i skuteczny program za pomocą którego możliwe staje się szyfrowanie i deszyfrowanie danych. Download Kryptel 5.h pozwala na zabezpieczenie danych przed dostaniem się w niepowołane ręce, a także umożliwia ich bezpieczne przenoszenie.

Oczywiście Kryptel 5.h jest za free więc każdy może na własne oczy przekonać się o jego możliwościach. Program umożliwia kompresję plików do samo wypakowującego się archiwum, dzięki czemu nie trzeba mieć zainstalowanego programu, by móc uzyskać do nich dostęp. Kryptel 5.h nie jest po polsku, ale jego obsługa jest bardzo prosta, a sam program możecie znaleźć na pobierz.

Podobne Szyfrowanie danych

 • SecureFile

  SecureFile to świetne narzędzie do szyfrowania danych znajdujących się w pojedynczych plikach lub katalogach.

 • MyWinLocker

  MyWinLocker 4 jest aplikacją, która przyda się użytkownikom potrzebującym narzędzia do zapewnienia poufności danych przesyłanych przez Internet.

 • VeraCrypt

  VeraCrypt to coraz popularniejsze narzędzie, które służy do szyfrowania danych. Całość została opracowana przez francuską firmę IDRIX EURL i opiera się na bazie programu TrueCrypt.

 • KeePass Password Safe

  KeePass to darmowa aplikacja należąca do kategorii programów szyfrujących - jest to manager haseł, pozwalający na bezpieczne zarządzanie hasłami.

 • TrueCrypt

  TrueCrypt jest aplikacją przeznaczoną do szyfrowania danych w "locie".


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kryptel 5.hAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie