Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KeePass Password Safe 2.18

Kategoria: Szyfrowanie danych
Producent: Dominik Reichl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.05.2009
Data modyfikacji: 17.01.2012
Rozmiar: 1.71MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 292

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KeePass Password Safe 2.18

KeePass to darmowa aplikacja należąca do kategorii programów szyfrujących - jest to manager haseł, pozwalający na bezpieczne zarządzanie hasłami. Wszystkie nasze hasła mogą zostać umieszczone w jednej bazie danych, zabezpieczonej głównym kluczem lub kluczem-dyskiem. Nie musimy się więc trudzić z zapamiętywaniem dziesiątków czy nawet setek kombinacji, wystarczy zapamiętać jedno hasło, czy też włożyć odpowiedni dysk. Główna baza danych programu chroniona jest algorytmami AES i Twofish, najlepszymi z obecnie znanych. Aplikacja oferuje możliwość eksportu danych do plików TXT, HTML, XML i CSV. KeePass Password Safe nie wymaga instalacji, jest też programem typu open-source.

Podobne Szyfrowanie danych

 • CryptBox 2015

  CryptBox 2015 oferuje menu graficzne, banalną obsługę oraz niezwykle skuteczne zabezpieczenia.

 • SecureFile

  SecureFile to świetne narzędzie do szyfrowania danych znajdujących się w pojedynczych plikach lub katalogach.

 • VeraCrypt

  VeraCrypt to coraz popularniejsze narzędzie, które służy do szyfrowania danych. Całość została opracowana przez francuską firmę IDRIX EURL i opiera się na bazie programu TrueCrypt.

 • MyWinLocker

  MyWinLocker 4 jest aplikacją, która przyda się użytkownikom potrzebującym narzędzia do zapewnienia poufności danych przesyłanych przez Internet.

 • TrueCrypt

  TrueCrypt jest aplikacją przeznaczoną do szyfrowania danych w "locie".


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KeePass Password Safe 2.18Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie