Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G Data TopSecret 4.1

Kategoria: Szyfrowanie danych
Producent: G DATA Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 397

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis G Data TopSecret 4.1

Dostępna za darmo aplikacja G Data TopSecret 4 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko potrzebuje szyfrowania danych. Zgodnie z nazwą najnowsza wersja G Data TopSecret 4 posiada numer 4.1 i jest jeszcze w fazie testów beta. Co ciekawe, możesz wykonać download G Data TopSecret 4 za free, mimo że planowana cena programu to ok. 150 pln. Dlaczego?

Darmowa wersja beta G Data TopSecret 4 jest udostępniana wszystkim tym użytkownikom, którzy zgodzą się ją przetestować i podzielić swoją opinią z producentem. Pobierz więc G Data TopSecret 4 i sam napisz producentowi, co można by zmienić bądź ulepszyć w tej aplikacji. Jeśli Twoje uwagi zostaną uwzględnione, otrzymasz ten program w dniu premiery jako prezent!

Program obsługuje systemy 64-bitowe. Możesz więc bez problemów używać G Data TopSecret 4 na Windows 7. Oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań, by uruchomić G Data TopSecret 4 na Vista czy XP. Niestety, nie są obsługiwane inne systemy operacyjne. Tak więc nie skorzystasz z G Data TopSecret 4 na Linux czy Mac.

Jeśli jednak masz system z rodziny Windows, wersja beta pozwoli Ci na przetestowanie certyfikatu elektronicznego, czytnika linii papilarnych, a także testu szyfrowania w locie, które nie obciąża Twego procesora.  Być może posiadasz wersję programu 4.0 Jeśli tak jest, możesz za darmo zaktualizować ją do aktualnej.

G Data TopSecret 4 to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto tylko potrzebuje zabezpieczenia danych. Możesz używać aplikacji zarówno w domu, jak i w firmie. Oficjalna premiera wersji 4.1 zaplanowana jest na maj – możesz pomóc i sprawić, że będzie ona pozbawiona błędów!

Podobne Szyfrowanie danych

 • VMPCrypt

 • SecureFile

  SecureFile to świetne narzędzie do szyfrowania danych znajdujących się w pojedynczych plikach lub katalogach.

 • KeePass Password Safe

  KeePass to darmowa aplikacja należąca do kategorii programów szyfrujących - jest to manager haseł, pozwalający na bezpieczne zarządzanie hasłami.

 • VeraCrypt

  VeraCrypt to coraz popularniejsze narzędzie, które służy do szyfrowania danych. Całość została opracowana przez francuską firmę IDRIX EURL i opiera się na bazie programu TrueCrypt.

 • MyWinLocker

  MyWinLocker 4 jest aplikacją, która przyda się użytkownikom potrzebującym narzędzia do zapewnienia poufności danych przesyłanych przez Internet.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G Data TopSecret 4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie