Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SecureFile 2.2

Kategoria: Szyfrowanie danych
Producent: Engine ON sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.11.2012
Rozmiar: 5 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 151

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SecureFile 2.2

Program Securefile służy do szybkiego szyfrowania i rozszyfrowania danych znajdujących się w pojedyńczych plikach lub w folderach. Celem programu jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa dla każdej każdej wrażliwej informacji, na każdym etapie komunikacji pomiędzy użytkownikami znajdującymi się w jednym pomieszczeniu, jak i tymi oddalonymi od siebie o wiele kilometrów. Program nie spowalnia pracy komputera. Żadna osoba niepowołana nie odczyta zaszyfrowanych informacji przez SecureFile. Bezpieczeństwo działania programu gwarantuje zaawansowana metoda kryptograficzna AES-256. SecureFile umożliwia szyfrowanie danych hasłem a także wzorem. Dodatkowo firmy posiadające wiecej niż jeden komputer mogą skorzystać z automatycznego szyfrowania danych. SecureFile świetnie się sprawdzi w firmach a także u osób prywatnych często komunikujących się drogą e-mailową, przenoszących dane za pomocą pamięci przenośnej (Pendrive) i u każdego kto chce zapewnić bezpieczeństwo przechowywanym na komputerze danym. Wszystkie hasła, loginy, numery kart kredytowych, dokumentacja księgowa i inne poufne dane SecureFile skutecznie zabezpieczy w kilka chwil. O metodzie szyfrowania decyduje użytkownik. Program oraz telefoniczna i e-mailowa pomoc techniczna dostępne są w polskiej wersji językowej, nikt więc nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Jeśli natomiast chodzi o systemy operacyjne, to SecureFile działa na Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 bez najmniejszego problemu. Producent umożliwia przetestowanie działania programu poprzez pobranie 30 dniowej wersji Trial SecureFile. Natomiast gdy czas testowy dobiegnie końca, można zdecydować się na nabycie pełnej wersji programu (Personal lub Office).

Podobne Szyfrowanie danych

 • VMPCrypt

 • KeePass Password Safe

  KeePass to darmowa aplikacja należąca do kategorii programów szyfrujących - jest to manager haseł, pozwalający na bezpieczne zarządzanie hasłami.

 • VeraCrypt

  VeraCrypt to coraz popularniejsze narzędzie, które służy do szyfrowania danych. Całość została opracowana przez francuską firmę IDRIX EURL i opiera się na bazie programu TrueCrypt.

 • TrueCrypt

  TrueCrypt jest aplikacją przeznaczoną do szyfrowania danych w "locie".

 • MyWinLocker

  MyWinLocker 4 jest aplikacją, która przyda się użytkownikom potrzebującym narzędzia do zapewnienia poufności danych przesyłanych przez Internet.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SecureFile 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie