Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SecretFolder 3.9

Kategoria: Szyfrowanie danych
Producent: Oh!Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.04.2016
Rozmiar: 2,85 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 12

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SecretFolder 3.9

SecretFolder to bardzo proste w obsłudze i przydatne w codziennej pracy, szczególnie w przypadku ogólnego dostępu do komputera narzędzie, za pomocą którego szybko i bezproblemowo ukryjemy wybrane foldery w dowolnym miejscu i ilości. Mogą to być foldery z muzyką na pulpicie lub grami na zewnętrznym dysku twardym. 

Narzędzie to przyda się przede wszystkim tym użytkownikom, którzy muszą dzielić dostęp do komputera z innymi osobami, ale nie chce, aby niektóre dane były przez innych przeglądane itp. Po instalacji programu i jeszcze przed pierwszym uruchomieniem, musimy ustalić własne hasło, które będzie kluczem do otwarcia ukrytych folderów. A w jaki sposób możemy ukryć wybrane foldery? Wystarczy przejść do danego folderu, a następnie przeciągnąć go na okno programu. 

Możemy również skorzystać z tradycyjnej metody i odszukać wybrany folder z poziomu okna programu. Po tych kilku operacjach folder pojawi się na liście ukrytych folderów w programie. Na liście znajdziemy także podstawowe informacje, miedzy innymi o statusie ukrycia folderu – lock lub unlock, dzięki czemu w każdej chwili możemy ocenić stopień zabezpieczenia.

Jeśli chodzi o poziom ukrycia folderów, jest on imponująco wysoki. Przykładowo, nawet znając ścieżkę dostępu do folderu np. Dysk lokalny C:/Użytkownicy/User/Folder z muzyką, nie ma możliwości wejścia do folderu. Nie działają również komendy CMD. Aby uzyskać dostęp do ukrytych folderów, należy uruchomić aplikację, a następnie wpisać ustalone wcześniej hasło. Co więcej, bez hasła nie jest możliwe odinstalowanie aplikacji. Jak widać poziom zabezpieczeń jest na bardzo wysokim poziomie, choć z drugiej strony, lepiej nie zapomnieć ustalonego hasła.

Program jest kompatybilny ze wszystkimi ostatnimi wersjami systemu operacyjnego Windows tj. XP, Vista, 7, 8, 8.1 oraz 10 zarówno w wersjach 32- jak i 64-bitowych. Ponadto program poradzi sobie z obsługą systemów plików NTFS, FAT32, exFAT i FAT.

Podobne Szyfrowanie danych

 • SecureFile

  SecureFile to świetne narzędzie do szyfrowania danych znajdujących się w pojedynczych plikach lub katalogach.

 • VMPCrypt

 • KeePass Password Safe

  KeePass to darmowa aplikacja należąca do kategorii programów szyfrujących - jest to manager haseł, pozwalający na bezpieczne zarządzanie hasłami.

 • MyWinLocker

  MyWinLocker 4 jest aplikacją, która przyda się użytkownikom potrzebującym narzędzia do zapewnienia poufności danych przesyłanych przez Internet.

 • CryptBox 2015

  CryptBox 2015 oferuje menu graficzne, banalną obsługę oraz niezwykle skuteczne zabezpieczenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SecretFolder 3.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie