Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MyWinLocker 4

Kategoria: Szyfrowanie danych
Producent: EgisTec Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.05.2011
Rozmiar: 19,2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 378

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MyWinLocker 4

MyWinLocker 4 jest aplikacją, która przyda się użytkownikom potrzebującym narzędzia do zapewnienia poufności danych przesyłanych przez Internet. To program wykorzystujący zaawansowany algorytm AES do szyfrowania plików, a także dający możliwość umieszczania ich na wirtualnym dysku Yo-Safe. Trudno się spodziewać, aby dający takie możliwości program był za free, można jednak przekonać się o jego właściwościach, pobierając jego wersję testową. Pozwala ona na używanie go przez bardzo długi czas – aż sześćdziesiąt dni. Czym chce skłonić nas producent MyWinLocker 4 do nabycia pełnej wersji aplikacji?

Program działa na trzy sposoby. Możemy wskazać dane do zaszyfrowania poprzez użycie gadżetu pulpitu, wskazanie ich w oknie konsoli aplikacji lub też wywołując odpowiednią opcję z menu kontekstowego. Download MyWinLocker 4 umożliwi także zapoznanie się z techniką umieszczania plików na wspomnianym wcześniej wirtualnym dysku. Co warto zauważyć – sam użytkownik może określić jego rozmiar. Kolejnym pozytywnym elementem jest fakt, że wydano program po polsku, więc nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Jeśli natomiast chodzi o systemy operacyjne, to odpalimy MyWinLocker 4 na Windows 7, Vista i XP bez najmniejszego problemu.

Aplikacja w wersji trial nie różni się niczym w funkcjonalności od pełnej wersji. Jeśli więc czas testowy dobiegnie końca, można zdecydować się na nabycie pełnej wersji programu, co jest możliwe na stronie producenta. MyWinLocker Suite polecamy zwłaszcza firmom do przechowywania poufnych danych, ale i prywatni użytkownicy mogą w ten sposób przechowywać bezpiecznie swoje cenne pliki. Dlatego też zachęcamy do bezpłatnego zapoznania się z MyWinLocker 4 – wystarczy kliknąć na poniższy link, aby pobrać program w wersji testowej.

Podobne Szyfrowanie danych

 • SecureFile

  SecureFile to świetne narzędzie do szyfrowania danych znajdujących się w pojedynczych plikach lub katalogach.

 • VeraCrypt

  VeraCrypt to coraz popularniejsze narzędzie, które służy do szyfrowania danych. Całość została opracowana przez francuską firmę IDRIX EURL i opiera się na bazie programu TrueCrypt.

 • KeePass Password Safe

  KeePass to darmowa aplikacja należąca do kategorii programów szyfrujących - jest to manager haseł, pozwalający na bezpieczne zarządzanie hasłami.

 • CryptBox 2015

  CryptBox 2015 oferuje menu graficzne, banalną obsługę oraz niezwykle skuteczne zabezpieczenia.

 • VMPCrypt


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MyWinLocker 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie