Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CryptBox 2015 5.0

Kategoria: Szyfrowanie danych
Producent: Abelssoft GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.01.2015
Rozmiar: 28.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 77

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CryptBox 2015 5.0

Zdarza się, że dostęp do naszego komputera mają osoby trzecie. Jak chronić zapisane na dysku twardym dane tak, by nie wpadły w niepowołane ręce? Wystarczy zainstalować odpowiednie oprogramowanie szyfrujące. CryptBox 2015 jest jednym z takich programów. Oferuje menu graficzne, banalną obsługę oraz niezwykle skuteczne zabezpieczenia. To przede wszystkim za sprawą tzw. sejfów, które użytkownik może tworzyć i w nich przechowywać poufne dane. Za ich zabezpieczenie odpowiadają algorytmy szyfrujące AES-128 oraz AES-256.

Dostęp do sejfów możemy uzyskać na kilka różnych sposobów. Podstawowym jest podanie hasła na klawiaturze. Do alternatywnych należą: generowanie klucza oraz klikniecie w odpowiednią sekwencję wyświetlanych na ekranie obrazów. Dane do wspomnianych wcześniej sejfów możemy kopiować za pomocą eksploratora Windows lub poprzez managera będącego integralną częścią programu CryptBox. Przyjazne w obsłudze menu pozwoli poznać pełną funkcjonalność programu dzięki zastosowaniu prostych kreatorów.

Podobne Szyfrowanie danych

 • VMPCrypt

 • SecureFile

  SecureFile to świetne narzędzie do szyfrowania danych znajdujących się w pojedynczych plikach lub katalogach.

 • KeePass Password Safe

  KeePass to darmowa aplikacja należąca do kategorii programów szyfrujących - jest to manager haseł, pozwalający na bezpieczne zarządzanie hasłami.

 • VeraCrypt

  VeraCrypt to coraz popularniejsze narzędzie, które służy do szyfrowania danych. Całość została opracowana przez francuską firmę IDRIX EURL i opiera się na bazie programu TrueCrypt.

 • MyWinLocker

  MyWinLocker 4 jest aplikacją, która przyda się użytkownikom potrzebującym narzędzia do zapewnienia poufności danych przesyłanych przez Internet.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CryptBox 2015 5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie