Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Yod'm 3D 1.4

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Chris'Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.03.2010
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 3220

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Yod'm 3D 1.4

Chcesz stworzyć pulpit 3D na Windows XP i Vista? Ten program to coś dla ciebie. Yod'm 3D (skrót od angielskiej nazwy Yet anOther Desktop Manager 3D) to program służący do tworzenia efektownego, trójwymiarowego sześcianu przedstawiającego wirtualne pulpity. Yod'm 3D po polsku nie jest dostępny ale nie jest to coś, co utrudni obsługę programu. Poniżej znajdziesz krótką instrukcję posługiwania się Yod'm 3D. Zobacz swój pulpit w nowej odsłonie dzięki Yod'm 3D -  pobierz i używaj za darmo.

Dzięki nawigacji między bokami sześcianu Yod'm 3D pozwala na łatwy dostęp do wszystkich wirtualnych pulpitów. Program Yod'm 3D nie wymaga instalacji. Klikając zielony przycisk pod tekstem pobieramy plik ZIP i rozpakowujemy go. W folderze zwierającym pliki aplikacji odszukujemy plik EXE i uruchomiamy go. Następnie należy zastosować komendę SHIFT+CRTL+ALT i naszym oczom ukazuje się pulpit w 3D z charakterystyczną kostką.

Swobodne operowanie sześcianem możliwe jest przy pomocy kursorów i myszki. Na każdym pulpicie można ustawić inna tapetę. Przytrzymując  klawisze SHIFT+CRTL+ALT można rolką myszki oddalać i przybliżać widok sześcianu. Są to podstawowe komendy stosowane w programie Yod'm 3D. Przetestuj Yod'm 3D – download za darmo na licencji freeware.

Yod'm 3D jest obecnie rozwijany przez firmę Otaku Software pod nazwą DeskSpace. Najnowszy DeskSpace pulpit 3D jest do pobrania. DeskSpace posiada kilka dodatkowych funkcji oraz oferuje kompatybilność Windows 7 w wersjach 32 i 64 bit. Jeśli szukasz zaawansowanego programu na pulpit 3D, pobierz DeskSpace. Co ważne, DeskSpace rozpowszechniany jest na licencji trial więc jeśli chcesz nadal używać pulpit 3D za darmo, pozostań przy Yod'm 3D.

Licencja
Yod'm 3D pobierzesz za darmo ponieważ jest on dostępny na licencji freeware.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na których, dzięki Yod'm 3D możesz mieć pulpit 3D: Vista, XP i 2000. Aby uruchomić Yod'm 3D należy zainstalować DirectX w wersji 9 lub nowszej. Pobierz Najnowszą wersję DirectX.

Pobierz Yod'm 3D za free. Chcesz ściągnąć animacje 3D na pulpit?  Odwiedź dział „Rozszerzenia powłoki pulpitu”, gdzie znajdziesz aplikacje na pulpit 3D - download za darmo.


Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • BeamYourScreen

  BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu.

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.

 • Webshots Desktop

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Yod'm 3D 1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie