Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Yahoo! Widgets 4.5

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Yahoo! Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.07.2011
Rozmiar: 15,10 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 207

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Yahoo! Widgets 4.5

Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie. Dostajemy tu aplikację przeznaczoną do uruchamiania oraz tworzenia widżetów, czyli niewielkich dodatków, które potem możemy umieszczać na pulpicie. Dzięki temu możemy spersonalizować go według swoich potrzeb. Potrzebujemy mieć pod ręką kalkulator? Nie ma problemu – dzięki Yahoo! Widgets 4.5 zmienimy go w element pulpitu. W dodatku wszystko to za darmo – pobranie oraz używanie tej aplikacji nie kosztuje ani grosza.

Należy jednak zaznaczyć, że nie ma wydania Yahoo Widgets po polsku – dostępne wersje językowe to angielska oraz hiszpańska. Jak głosi to na swej stronie  producent – czyli firma Yahoo – stworzenie własnego widżetu nigdy nie było tak proste, jak z tym programem. Czy to prawda? Najlepiej pobierz Yahoo Widgets i przekonaj się o tym samemu. Możliwości stworzenia własnego dodatku do pulpitu są praktycznie nieograniczone – może być to zarówno aplikacja, jak też i wideo. Możemy również wybrać widżet bez ramek i okien, dzięki czemu jeszcze lepiej wpasuje się on w pulpit.

W sieci można znaleźć kilka tysięcy gotowych do pobrania dodatków, powstałych za pomocą tej aplikacji. Znajdziemy tu takie rzeczy jak zegary różnych kształtów, sensory Wi-Fi, czytniki RSS, okienka informując o pogodzie i tak dalej. Jak więc widać, mamy tu do czynienia z naprawdę użytecznym narzędziem, warto więc spędzić nieco czasu, aby poznać zasady jego działania. Zapraszamy do pobrania go z naszej strony – nie kosztuje to ani grosza.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Seven Transformation Pack

  Seven Transformation Pack 5 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy Windows XP i Vista, którzy chcieliby, aby ich pulpit zaczął wyglądać tak, jak pulpit przeciętnego użytkownika Windows 7

 • Real Desktop

  Real Desktop 1.68 to dość niecodzienna aplikacja, dzięki której możemy sprawić, że nasz pulpit będzie wyglądać jak prawdziwe biurko.

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Yahoo! Widgets 4.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie