Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows 7 Logon Background Changer 1.3

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Julien Manici
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.08.2011
Rozmiar: 0,7 MB
System operacyjny: Windows 7
Liczba pobrań: 463

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Windows 7 Logon Background Changer 1.3

Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania. Można łatwo zmienić niebieski obrazek, który jest ustawiany automatycznie wraz ze startem systemu, na inny. Jaki? To zależy tylko od użytkownika, ponieważ Windows 7 Logon umożliwia wybranie dowolnej grafiki z twardego dysku – na przykład fotki z wakacji, spotkania z przyjaciółmi, zdjęcia z rodziną, itp.

Aplikacja umożliwia podgląd wyglądu ekranu logowania przed wprowadzeniem zmian. Możemy dzięki temu ocenić, jak będzie wyglądać, a także wybrać stopień przeźroczystości liter. Download Windows 7 Logon Background Changer 1.3 oferuje też dostęp do ciekawych tapet, które możemy wykorzystać na ekranie logowania. Mamy tu pięknie wykonane zdjęcia barwnych kwiatów, widoków przyrody, itp. Dzięki temu nasz Windows 7 będzie prezentować się przyjemnie pod względem estetycznym i przyjemniej będzie go używać.

Można polecić tą niewielką, aczkolwiek użyteczną aplikację, każdemu, kto ma dość standardowego widoku ekranu logowania. Co prawda nie ma jej wydania w języku polskim, jednak obsługa jest na tyle łatwa,  że nikt nie powinien mieć problemów z wprowadzeniem zmian. Można przekonać się o tym w każdej chwili, pobierając pełne wydanie aplikacji za darmo z tej właśnie strony. Nie kosztuje to ani grosza, podobnie jak jej używanie – zapraszamy więc do zapoznania się z jej działaniem. Windows 7 Logon Background Changer 1.3 z pewnością nie zawiedzie oczekiwań żadnego użytkownika i pozwoli bez trudu zmienić ekran logowania. Działa na systemach 32 i 64 bitowych.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Seven Transformation Pack

  Seven Transformation Pack 5 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy Windows XP i Vista, którzy chcieliby, aby ich pulpit zaczął wyglądać tak, jak pulpit przeciętnego użytkownika Windows 7

 • DisplayFusion Pro

  Wygodne w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego skonfigurujemy monitory podłączone do komputera.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.

 • Webshots Desktop

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows 7 Logon Background Changer 1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie