Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WindowBlinds 7.2

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Stardock Corporation, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.07.2011
Rozmiar: 40,87 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 165

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WindowBlinds 7.2

WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera. Mamy tu do czynienia z potężnym, przystosowanym dla systemów z rodziny Windows narzędziem, dzięki któremu możemy kompletnie odmienić wygląd używanego przez nas systemu operacyjnego. Zmianie mogą ulec wszystkie elementy – począwszy od ikonek, skończywszy na menu START. Niestety, to narzędzie udostępniane jest w wersji shareware, więc za dostęp do wszystkich jego możliwości należy zapłacić. Można jednak wykonać download aplikacji i zobaczyć, co ma do zaoferowania.

WindowBlinds 7.2 nie został wydany po polsku, wiec do jego obsługi przyda się znajomość języka angielskiego w stopniu choćby podstawowym. Po uruchomieniu aplikacji dostajemy gotowy zestaw skórek, zawierających wszystkie elementy wizualne systemu. Możemy wybrać gotowy pakiet lub też poszukać w sieci za kolejnymi. Wystarczy tylko poszukać stron mających je za darmo – wpisujemy w wyszukiwarce „skins for Windows” i pobieramy za darmo ze znalezionych stron. WindowsBlinds 7 oferuje także gotowe zestawy ikonek, kolorów, tekstur, a nawet tapet dla naszego systemu operacyjnego. Co się natomiast tyczy zestawów – użytkownik sam decyduje, jakie ikonki i elementy mają zostać nienaruszone. Jeśli więc jesteśmy do jakiejś szczególnie przywiązani, nie musimy jej ruszać.

Pełną wersję aplikacji można kupić na stronie producenta. Kosztuje ona 20 dolarów, czyli około 55 złotych. Czy warto tyle wydać za ten program? No cóż, właśnie po to jest wersja darmowa, aby to ocenić. Zapraszamy do jej pobrania – plik instalacyjny ma 40 MB, więc zajmie to kilka-kilkanaście minut, warto jednak zapoznać się z możliwościami tej aplikacji. 

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WindowBlinds 7.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie