Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Webshots Desktop 3

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Twofold Photos, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.07.2011
Rozmiar: 0,24 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 153

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Webshots Desktop 3

Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie. Mamy tu do czynienia z narzędziem do organizacji tapet oraz ich zmieniania. Dodatkową funkcją jest tworzenie wygaszaczy z posiadanych. Istnieją dwa wydania aplikacji – darmowa oraz płatna. W tej pierwszej wersji Webshots Desktop 3 na starcie dostajemy kilka tapet w niskich rozdzielczościach, w płatnej – zyskujemy dostęp do dość dużych zasobów tapet w wysokich rozdzielczościach. Trzeba zauważyć, że nawet bezpłatna edycja posiada elementy reklamowe, jednak nie są one jakoś szczególnie uciążliwe.

Można w każdej chwili wykonać download programu i zobaczyć, jak sprawdza się w praktyce. Nie kosztuje to ani grosza, ale musimy i tak dokonać darmowej rejestracji na stronie producenta. Aplikacja pozwoli na zmianę tapety co określony czas - może być to zarówno dzień, tydzień, jak i piętnaście minut. Wszystko zależy od użytkownika. Nie ma wydania Webshots Desktop pl, jednak aplikacja jest na tyle prosta w obsłudze, że znajomość języka angielskiego nie jest niezbędna do jej używania. Można ewentualnie sprawdzić w sieci, czy nie ukazało się gdzieś spolszczenie tej aplikacji.

Na koniec warto dodać, że umożliwia ona także takie czynności jak naniesienie kalendarza na tapetę oraz publikację własnych kolekcji w sieci. Dostęp do zdjęć innych użytkowników oraz tapet przygotowanych przez producenta jest możliwy po wykupieniu abonamentu. Roczny koszt wynosi 19,99 dolara, czyli około 55 złotych. Czy warto tyle wydać? Pobranie aplikacji w wersji testowej pozwoli to stwierdzić osobiście.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Rainmeter

  Rainmeter 2 to bardzo użyteczna i ciekawa aplikacja, pozwalająca na zmianę pulpitu wedle uznania użytkownika.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • BeamYourScreen

  BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Webshots Desktop 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie