Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ViStart 7.0

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Lee-Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.07.2011
Rozmiar: 0,5 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 200

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ViStart 7.0

Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu. Jednak użytkownicy XP także chcieli mieć nowy design, ale nie mieli ochoty przesiadać się na nowy system, stworzyli więc ViStart.Co daje ta aplikacja? To niewielki programik, który pozwala zmienić standardowe menu XP na wygląd taki sam, jaki ma Vista. Oprócz samego wyglądu, mamy też możliwość szybkiego wyszukiwania wybranych elementów menu oraz listy najczęściej poszukiwanych aplikacji. W ten sposób można zmienić menu XP na Vista. Oprócz tego istnieje tu opcja tworzenia własnych skórek dla aplikacji, dzięki czemu każdy może dostosować ja tak, jak lubi.

Jako że istnieje edycja ViStart pl, każdy bez trudu poradzi sobie z obsługą tego programu. Trzeba jednak zauważyć, że wielu użytkowników narzeka na jego działania – zgłaszany jest problem, polegający na tym, że ustawiania zostają likwidowane wraz z zamknięciem systemu i musimy przy każdym jego uruchomieniu wszystko ustawiać na nowo. Czy to prawda? Wystarczy wykonać download ViStart z tej właśnie strony, aby przekonać się o tym w praktyce. Na zachętę dodamy, że aplikacja ta umożliwia samodzielne określenie wielkości przycisków, ich kształtów, kolorystyki oraz innych parametrów.

ViStart to licząca sobie niecałe 0,5 MB aplikacja, pozwalająca na uatrakcyjnienie wyglądu XP. Warto jej spróbować, jeśli chcemy zostać przy starym systemie, ale mieć na wskroś nowoczesny wygląd. Jest to dość łatwe, trzeba tylko mieć odpowiedni program – takim właśnie jest całkowicie darmowy ViStart. Zachęcamy do zapoznania się z nim – nie kosztuje to ani grosza.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • BeamYourScreen

  BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • Webshots Desktop

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ViStart 7.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie