Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vista OS X 4.0

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: VistaOSX.net
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 50 Mb
System operacyjny: Windows Vista
Liczba pobrań: 3749

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Vista OS X 4.0

Dla system Vista opracowano wiele interesujących ulepszeń i nakładek, które pozwalają na zmianę fabrycznego wyglądu systemu w całkiem inny. Jedną z ciekawych nakładek jest dostępna za darmo Vista OS X. To kompleksowa nakładka o wadze 50MB, której zainstalowanie zmienia wygląd Visty na design Mac OS X. 

Transformacji zostaje poddane wszystko – ekran powitania, logo, ikony, okna i wygaszacze, a nawet dźwięki i kursory! Jeśli chciałbyś spróbować, nic prostszego – download Vista OS X jest możliwy w każdej chwili. Możesz też zaskoczyć znajomych nowym wyglądem systemu. Nakłądka Vista OS X jest do pobrania w każdej chwili!

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Webshots Desktop

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.

 • Rainmeter

  Rainmeter 2 to bardzo użyteczna i ciekawa aplikacja, pozwalająca na zmianę pulpitu wedle uznania użytkownika.

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.

 • BeamYourScreen

  BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vista OS X 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie