Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vista OS X 4.0

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: VistaOSX.net
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 50 Mb
System operacyjny: Windows Vista
Liczba pobrań: 3750

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Vista OS X 4.0

Dla system Vista opracowano wiele interesujących ulepszeń i nakładek, które pozwalają na zmianę fabrycznego wyglądu systemu w całkiem inny. Jedną z ciekawych nakładek jest dostępna za darmo Vista OS X. To kompleksowa nakładka o wadze 50MB, której zainstalowanie zmienia wygląd Visty na design Mac OS X. 

Transformacji zostaje poddane wszystko – ekran powitania, logo, ikony, okna i wygaszacze, a nawet dźwięki i kursory! Jeśli chciałbyś spróbować, nic prostszego – download Vista OS X jest możliwy w każdej chwili. Możesz też zaskoczyć znajomych nowym wyglądem systemu. Nakłądka Vista OS X jest do pobrania w każdej chwili!

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.

 • FixWin 1.2

  Nie da się ukryć, że systemy operacyjne z rodziny Windows nie są nigdy wydawane perfekcyjnie. Świadczą o tym liczne poprawki i łatki, które co jakiś czas wydaje Microsoft. Niektórzy użytkownicy pomagają w łataniu dziur i to z ich inicjatywy powstał FixWin 1.2.

 • DisplayFusion Pro

  Wygodne w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego skonfigurujemy monitory podłączone do komputera.

 • Seven Transformation Pack

  Seven Transformation Pack 5 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy Windows XP i Vista, którzy chcieliby, aby ich pulpit zaczął wyglądać tak, jak pulpit przeciętnego użytkownika Windows 7


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vista OS X 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie