Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ViGlance 2

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Lee-Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.08.2011
Rozmiar: 0,25 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 174

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ViGlance 2

ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji możemy użyć jej do zmiany standardowych ustawień wizualnych. Zyskamy nowe ikony, większe w porównaniu z XP (48x48 pikseli), możliwość grupowania okien według macierzystego procesu aplikacji, zmienić domyślny wygląd przycisku START, itp. ViGlance 2 umożliwi też dodawania animacji płynnych efektów przejść. Dzięki temu możemy mieć XP czy Vistę wyglądające jak Windows 7.

To niewielkie narzędzie do zmiany wizualnej systemu operacyjnego jest całkowicie bezpłatne. Można zatem wykonać download ViGlance bez konieczności płacenia choćby grosza. Nie zapomnijmy jednak, że  dzięki temu mamy wygląd Windows 7, ale nie oznacza to, że będą działać aplikacje przeznaczone tylko i wyłącznie na ten system. Z kwestii technicznych wypada zauważyć, że nie ma edycji ViGlance pl, ale aplikacja jest na tyle prosta w obsłudze, że nie potrzeba zaawansowanej znajomości angielskiego do jej obsługi. W zasadzie tylko uruchamiamy jej działanie i to wszystko. Jednak należy zauważyć, że wielu użytkowników mam zastrzeżenia co do jej funkcjonowania – dotyczą one podmieniania ikonek oraz nieprzewidywalnych zmian. Nie są to jednak narzekania powszechne, więc może jakość funkcjonowania aplikacji zależy od sprzętu posiadanego przez użytkownika? Można pobrać ViGlance 2 z tej strony i przekonać się o tym w  każdej chwili.

Aplikacja ta nadaje się też skutecznie dla użytkowników mających zamiar przesiąść z Windows XP czy Visty na 7. Dzięki niej przyzwyczają się szybko do nowego interfejsu.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.

 • BeamYourScreen

  BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ViGlance 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie