Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ViGlance 2

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Lee-Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.08.2011
Rozmiar: 0,25 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 175

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ViGlance 2

ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji możemy użyć jej do zmiany standardowych ustawień wizualnych. Zyskamy nowe ikony, większe w porównaniu z XP (48x48 pikseli), możliwość grupowania okien według macierzystego procesu aplikacji, zmienić domyślny wygląd przycisku START, itp. ViGlance 2 umożliwi też dodawania animacji płynnych efektów przejść. Dzięki temu możemy mieć XP czy Vistę wyglądające jak Windows 7.

To niewielkie narzędzie do zmiany wizualnej systemu operacyjnego jest całkowicie bezpłatne. Można zatem wykonać download ViGlance bez konieczności płacenia choćby grosza. Nie zapomnijmy jednak, że  dzięki temu mamy wygląd Windows 7, ale nie oznacza to, że będą działać aplikacje przeznaczone tylko i wyłącznie na ten system. Z kwestii technicznych wypada zauważyć, że nie ma edycji ViGlance pl, ale aplikacja jest na tyle prosta w obsłudze, że nie potrzeba zaawansowanej znajomości angielskiego do jej obsługi. W zasadzie tylko uruchamiamy jej działanie i to wszystko. Jednak należy zauważyć, że wielu użytkowników mam zastrzeżenia co do jej funkcjonowania – dotyczą one podmieniania ikonek oraz nieprzewidywalnych zmian. Nie są to jednak narzekania powszechne, więc może jakość funkcjonowania aplikacji zależy od sprzętu posiadanego przez użytkownika? Można pobrać ViGlance 2 z tej strony i przekonać się o tym w  każdej chwili.

Aplikacja ta nadaje się też skutecznie dla użytkowników mających zamiar przesiąść z Windows XP czy Visty na 7. Dzięki niej przyzwyczają się szybko do nowego interfejsu.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.

 • Real Desktop

  Real Desktop 1.68 to dość niecodzienna aplikacja, dzięki której możemy sprawić, że nasz pulpit będzie wyglądać jak prawdziwe biurko.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ViGlance 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie