Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Thoosje Vista Sidebar 3.1

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Thoosje
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 6.8 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 2471

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Thoosje Vista Sidebar 3.1

Znudził Ci się wygląd pulpitu w systemie XP? Chciałbyś poczuć jakąś odmianę, odświeżyć codzienny widok?  Nic bardziej prostszego. Istnieje wiele nakładek i aplikacji, które uatrakcyjnią pulpit XP nieco innym niż standardowy. Jedną z nich jest dostępna za darmo Thoosje Vista Sidebar.

Na czym polega jej działanie? Dzięki temu rozszerzeniu powłoki pulpitu zyskujesz po prawej stronie pasek z gadżetami podobny do tego, jaki stosowany jest w Vista. Download aplikacji Thoosje Vista Sidebar i  jej instalacja sprawią, że będziesz mieć z boku użyteczne ikony zgromadzone w jednym miejscu. Choć nie ma wersji Thoosje Vista Sidebar pl, to nie trzeba Ci znajomości języka obcego do konfiguracji.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.

 • Real Desktop

  Real Desktop 1.68 to dość niecodzienna aplikacja, dzięki której możemy sprawić, że nasz pulpit będzie wyglądać jak prawdziwe biurko.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.

 • Rainmeter

  Rainmeter 2 to bardzo użyteczna i ciekawa aplikacja, pozwalająca na zmianę pulpitu wedle uznania użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Thoosje Vista Sidebar 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie