Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Seven Transformation Pack 5

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Windows X’s Shrine
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2011
Rozmiar: 35,39 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 553

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Seven Transformation Pack 5

Seven Transformation Pack 5 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy Windows XP i Vista, którzy chcieliby, aby ich pulpit zaczął wyglądać tak, jak pulpit przeciętnego użytkownika Windows 7. Mamy tu do czynienia z programem pozwalającym na przetransformowanie wyglądu pulpitu starszych systemów Windows w ten sposób, aby wyglądały jak pulpit „siódemki”. Oczywiście Seven Transformation Pack pozwoli stworzyć dla postronnych wrażenie, że mamy Windows 7, jednak oprócz zmiany kosmetycznej wszystko pozostaje bez zmian – aplikacja nie wprowadza żadnych zmian w XP czy Vista.

Seven Transformation Pack
5 przy instalowaniu pozwala użytkownikowi na wybór komponentów dla posiadanego sprzętu. Mamy też od razu rekomendację dla poszczególnych stylów (ViStart, ViSplore, ViGlance, Gavatx`s Rainbar, WinFlip, TrueTransparency). Po instalacji – tu warto zauważyć, że mamy wersję ViStart, ViSplore, ViGlance, Gavatx`s Rainbar, WinFlip, TrueTransparency pl – zmieniają się ikonki, tapety, ekrany logowania, a także schematy dźwiękowe naszego systemu na te, jakie używane są pod Win 7. Download tej aplikacji pozwoli także na oswojenie się z interfejsem „siódemki”, co sprawi, że łatwiej będzie przesiąść się na nią. Dzięki tej aplikacji i jej użyciu możemy między innymi podglądać miniaturki okienek, posiadać boczny pasek z dodatkowymi funkcjami oraz używać zawartych na nim gadżetów.

Pobierz Seven Transformation Pack 5 i zobacz, jak Ci się będzie na nim pracować! Jako że konieczność przejścia na siódemkę (lub niewydaną jeszcze ósemkę) najpopularniejszego systemu operacyjnego świata będzie prędzej czy później konieczna, warto już zacząć się do niego bezboleśnie przyzwyczajać. I to właśnie ten program pomoże w tym.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.

 • Webshots Desktop

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.

 • Real Desktop

  Real Desktop 1.68 to dość niecodzienna aplikacja, dzięki której możemy sprawić, że nasz pulpit będzie wyglądać jak prawdziwe biurko.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Seven Transformation Pack 5

dodał: ~Wera , 07.07.2015

hehe nikt nie pisze

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie