Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RocketDock 1.3.5

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Punk Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 6,3 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1029

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RocketDock 1.3.5

Dostępny za free RocketDock to aplikacja, która pozwala na dodać do pulpitu Windows pasek szybkiego uruchamiania, wzorowany na takim samym rozwiązaniu, jakie ma Mac.  Chociaż nie ma wersji RocketDock po polsku, możesz w łatwy sposób skonfigurować zawartość paska, czyli dawać tam dowolne skróty – i również  je usuwać.  T użyteczna aplikacja pozwoli Ci również na wsparcie dla wielu monitorów.

Jeśli więc chcesz zaskoczyć znajomych nowym elementem, wykonaj download RocketDock i zacznij używać nowego paska zadań już dziś. To bardzo poręczne rozwiązanie dla każdego użytkownika systemów operacyjnych Windows. Wygodny interfejs, niewielkie pobieranie z zasobów RAM – to największe jego atuty.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • DisplayFusion Pro

  Wygodne w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego skonfigurujemy monitory podłączone do komputera.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • Webshots Desktop

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RocketDock 1.3.5

dodał: ~MaXDemage , 17.10.2008

Polecam... jak raz zainstalujecie to uzaleznicie sie

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie