Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RocketDock 1.3.5

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Punk Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 6,3 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1035

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RocketDock 1.3.5

Dostępny za free RocketDock to aplikacja, która pozwala na dodać do pulpitu Windows pasek szybkiego uruchamiania, wzorowany na takim samym rozwiązaniu, jakie ma Mac.  Chociaż nie ma wersji RocketDock po polsku, możesz w łatwy sposób skonfigurować zawartość paska, czyli dawać tam dowolne skróty – i również  je usuwać.  T użyteczna aplikacja pozwoli Ci również na wsparcie dla wielu monitorów.

Jeśli więc chcesz zaskoczyć znajomych nowym elementem, wykonaj download RocketDock i zacznij używać nowego paska zadań już dziś. To bardzo poręczne rozwiązanie dla każdego użytkownika systemów operacyjnych Windows. Wygodny interfejs, niewielkie pobieranie z zasobów RAM – to największe jego atuty.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • Seven Transformation Pack

  Seven Transformation Pack 5 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy Windows XP i Vista, którzy chcieliby, aby ich pulpit zaczął wyglądać tak, jak pulpit przeciętnego użytkownika Windows 7


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RocketDock 1.3.5

dodał: ~MaXDemage , 17.10.2008

Polecam... jak raz zainstalujecie to uzaleznicie sie

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie