Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Real Desktop 1.68

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Schillergames
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2011
Rozmiar: 8,1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 261

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Real Desktop 1.68

Real Desktop 1.68 to dość niecodzienna aplikacja, dzięki której możemy sprawić, że nasz pulpit będzie wyglądać jak prawdziwe biurko. W jaki sposób? Aplikacja ta zmienia go z klasycznego 2D w pełne 3D, co sprawia, że mamy wrażenia patrzenia jakby do wnętrza pudełka, na którego ściankach leżą i przyklejone są ikonki aplikacji. Brzmi ciekawie? Przykłady zastosowania Real Desktop 1.68 można znaleźć w galerii przy tym opisie. Można także w każdej chwili spróbować samemu działania aplikacji – jeśli jesteś ciekaw/a, jak będzie wyglądać twój pulpit w 3D, pobierz ją właśnie z tej strony!

Warto zauważyć, że wszystkie elementy w trójwymiarowym pulpicie można w dowolny sposób przenosić i przesuwać tak, jak ma to miejsce na normalnym 2D.Dzieje się tak dzięki autorskiemu silnikowi fizycznemu, opracowanemu przez producenta aplikacji. Ponieważ mamy wydanie Real Desktop pl, nikt nie powinien mieć trudności z obsługą programu oraz jego opcji. Dodatkową atrakcją jest wydawanie dźwięków podczas operacji – jest to jednak możliwe do wyłączenia. Jeśli chodzi o opinie użytkowników na temat tego programu, są one dość podzielone. Niektórzy twierdzą, że pulpit 3D znacznie opóźnia ładowanie się  systemu, a także pracę komputera. Inni z kolei nie mają takich problemów, więc najlepiej wykonać download Real Desktop i przekonać się w praktyce, po czyjej stronie leży racja.

A na zakończenie warto też dodać, że istnieje również wydanie komercyjne, zawierające jeszcze więcej możliwości. Są wśród nich między innymi umieszczenie grafik na ściankach, wybór efektów specjalnych czy też kata widzenia kamery. 

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • DisplayFusion Pro

  Wygodne w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego skonfigurujemy monitory podłączone do komputera.

 • FixWin 1.2

  Nie da się ukryć, że systemy operacyjne z rodziny Windows nie są nigdy wydawane perfekcyjnie. Świadczą o tym liczne poprawki i łatki, które co jakiś czas wydaje Microsoft. Niektórzy użytkownicy pomagają w łataniu dziur i to z ich inicjatywy powstał FixWin 1.2.

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Real Desktop 1.68Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie