Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rainmeter 1.2

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Rainmeter
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 02.07.2010
Rozmiar: 8.97 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 282

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Rainmeter 1.2

Rainmeter 1.2 to skin (powłoka) przeznaczony do systemów Windows, który pozwala znacznie uatrakcyjnić  pulpit systemu. Jest to narzędzie umożliwiające dodanie do niego wybranych elementów. Dostępny za free Rainmeter 1.2 oferuje takie rzeczy jak na przykład czytnik kanałów RSS, informacje o połączeniu sieciowym czy też wyświetlanie poczty z Google Mail. Jeśli więc chcesz zmienić pulpit swego systemu, wykonaj download Rainmeter 1.2!

Aplikacja zadziała bez problemów na XP i Vista. Także na Windows 7 Rainmeter 1.2 nie zawodzi. Jeśli masz inny system operacyjny, to musimy Cię zmartwić – nie ma wersji programu na Mac. Nie istnieje także edycja Rainmeter 1.2 na Linux. Jeśli masz któryś z wymienionych Windowsów, polecamy to rozszerzenie powłoki. Nikt nie lubi monotonii, a Rainmeter 1.2 pozwoli Ci wprowadzić powiew świeżości do systemu. Nie ma co prawda wersji Rainmeter 1.2 po polsku, jednak obsługa tej aplikacji jest dziecinnie łatwa. Dlatego też nie musisz patrzeć w sieci, czy jest spolszczenie Rainmeter 1.2. Jeśli znasz kilka podstawowych zwrotów w języku angielskim – a jako użytkownik komputera na pewno znasz – nie jest Ci potrzebna wersja Rainmeter 1.2 pl, aby w pełni wykorzystać możliwości tego programu.

Przekonaj się o tym samemu - Rainmeter 1.2 jest do pobrania w każdej chwili z naszej strony. Jako że waga pliku instalacyjnego to niecałe 9 MB, potrzeba kilku chwil, aby go pobrać. Przyjrzyj się także obrazkom w galerii przy tym opisie – pokazują one, co potrafi ta aplikacja. Zobaczysz, że efekty jej działania są po prostu wspaniałe.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Seven Transformation Pack

  Seven Transformation Pack 5 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy Windows XP i Vista, którzy chcieliby, aby ich pulpit zaczął wyglądać tak, jak pulpit przeciętnego użytkownika Windows 7

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rainmeter 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie