Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerMenu 1.51

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Thong Nguyen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 49 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, NT
Liczba pobrań: 722

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PowerMenu 1.51

Dostępna za darmo aplikacja PowerMenu to użyteczne narzędzie,  dzięki któremu możliwe jest ukrycie każdego okienka z paska zadań w ikonce, która zostaje utworzona koło zegarka systemowego.

Oczywiście nie ma wersji PowerMenu po polsku, jednak wersja pl nie jest po prostu do niczego potrzebna. Oprócz ukrywania możesz nakazać aplikacji, aby wskazane okna pozostawały zawsze na wierzchu.  Programik ma niewielką wagę, więc download PowerMenu zajmuje dosłownie moment. Polecamy go szczególnie osobom, które pracują z wieloma folderami na raz. Z pewnością przyda im się taka pomoc. Tym bardziej, że jest ona całkowicie za darmo. Za darmo także inne dodatki na twój desktop w dziale Rozszerzenia powłoki pulpitu.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.

 • Seven Transformation Pack

  Seven Transformation Pack 5 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy Windows XP i Vista, którzy chcieliby, aby ich pulpit zaczął wyglądać tak, jak pulpit przeciętnego użytkownika Windows 7

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • DisplayFusion Pro

  Wygodne w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego skonfigurujemy monitory podłączone do komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerMenu 1.51Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie