Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerMenu 1.51

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Thong Nguyen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 49 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, NT
Liczba pobrań: 727

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PowerMenu 1.51

Dostępna za darmo aplikacja PowerMenu to użyteczne narzędzie,  dzięki któremu możliwe jest ukrycie każdego okienka z paska zadań w ikonce, która zostaje utworzona koło zegarka systemowego.

Oczywiście nie ma wersji PowerMenu po polsku, jednak wersja pl nie jest po prostu do niczego potrzebna. Oprócz ukrywania możesz nakazać aplikacji, aby wskazane okna pozostawały zawsze na wierzchu.  Programik ma niewielką wagę, więc download PowerMenu zajmuje dosłownie moment. Polecamy go szczególnie osobom, które pracują z wieloma folderami na raz. Z pewnością przyda im się taka pomoc. Tym bardziej, że jest ona całkowicie za darmo. Za darmo także inne dodatki na twój desktop w dziale Rozszerzenia powłoki pulpitu.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Seven Transformation Pack

  Seven Transformation Pack 5 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy Windows XP i Vista, którzy chcieliby, aby ich pulpit zaczął wyglądać tak, jak pulpit przeciętnego użytkownika Windows 7

 • BeamYourScreen

  BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerMenu 1.51Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie