Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Madotate 2.02.02

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: SHINOHARA Takayuki
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 400 Kb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1329

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Madotate 2.02.02

Dostępny za darmo Madotate to użyteczna aplikacja, która pozwala na manipulowanie okienkami w systemach Windows. Dzięki niej możesz dowolnie obracać i przesuwać okienka aplikacji w systemie. Aplikacja pozwoli Ci także zapamiętywać pozycję oraz konfigurację ustawionych. Chociaż nie ma wersji Madotate po polsku, program jest dziecinnie łatwy w obsłudze i nie musisz znać języka, aby z niego korzystać.  

Jeśli więc chcesz mieć wpływ na rozmiary i ustawienie okienek, wykonaj download Madotate. Ta niewielka aplikacja znacznie ułatwi Ci życie i codzienne użytkowanie komputera. Możesz przekonać się o tym samemu w każdej chwili. Zobacz podobne dodatki do windowsa w dziale Rozszerzenia powłoki pulpitu.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • BeamYourScreen

  BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu.

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Madotate 2.02.02Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie