Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LastFMDesktop 3.3.3133.24990

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Gijsco
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 1.48 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 295

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LastFMDesktop 3.3.3133.24990

Prosty programik generujący tapetę na pulpit Windows na podstawie statystyk z twojego profilu Last.fm.

Elementy składowe tapety można dowolnie konfigurować ustawiając szczegółowość i zakres statystyk oraz indywidualne parametry każdego z obrazków składowych, mimo angielskiej wersji językowej jego obsługa jest niezwykle łatwa dla każdego użytkowania.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Real Desktop

  Real Desktop 1.68 to dość niecodzienna aplikacja, dzięki której możemy sprawić, że nasz pulpit będzie wyglądać jak prawdziwe biurko.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.

 • FixWin 1.2

  Nie da się ukryć, że systemy operacyjne z rodziny Windows nie są nigdy wydawane perfekcyjnie. Świadczą o tym liczne poprawki i łatki, które co jakiś czas wydaje Microsoft. Niektórzy użytkownicy pomagają w łataniu dziur i to z ich inicjatywy powstał FixWin 1.2.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LastFMDesktop 3.3.3133.24990Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie