Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Desktop 5.7.805.16405 PL

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 1,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2284

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Desktop 5.7.805.16405 PL

Google Desktop to system wyszukiwania plików i rozbudowany zespół gadżetów usprawniający pracę twojego komputera.


Opis producenta

Program Google Desktop czyni wyszukiwanie zawartości komputera tak łatwym, jak wyszukiwanie w sieci za pomocą wyszukiwarki Google. Jest to aplikacja służąca do wyszukiwania danych w komputerze. Umożliwia wyszukiwanie w pełnym trybie tekstowym e-maili, plików, muzyki, zdjęć, czatów, zawartości konta Gmail, odwiedzonych stron internetowych i nie tylko. Zapewniając możliwość wyszukiwania danych zgromadzonych w komputerze, Google Desktop ułatwia dostęp do informacji i uwalnia użytkownika od konieczności ręcznego organizowania własnych plików, e-maili i zakładek. Google Desktop pomaga nie tylko w wyszukiwaniu danych w komputerze, ale również w gromadzeniu informacji z sieci i organizowaniu ich za pomocą gadżetów i paska bocznego.Gadżety Google można umieścić w dowolnym miejscu pulpitu, aby wyświetlały nowe e-maile, pogodę, zdjęcia, spersonalizowane wiadomości i nie tylko. Pasek boczny to pionowy pasek na pulpicie, który ułatwia uporządkowanie gadżetów.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.

 • DisplayFusion Pro

  Wygodne w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego skonfigurujemy monitory podłączone do komputera.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Desktop 5.7.805.16405 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie