Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Desktop 5.7.805.16405 PL

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 1,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2277

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Desktop 5.7.805.16405 PL

Google Desktop to system wyszukiwania plików i rozbudowany zespół gadżetów usprawniający pracę twojego komputera.


Opis producenta

Program Google Desktop czyni wyszukiwanie zawartości komputera tak łatwym, jak wyszukiwanie w sieci za pomocą wyszukiwarki Google. Jest to aplikacja służąca do wyszukiwania danych w komputerze. Umożliwia wyszukiwanie w pełnym trybie tekstowym e-maili, plików, muzyki, zdjęć, czatów, zawartości konta Gmail, odwiedzonych stron internetowych i nie tylko. Zapewniając możliwość wyszukiwania danych zgromadzonych w komputerze, Google Desktop ułatwia dostęp do informacji i uwalnia użytkownika od konieczności ręcznego organizowania własnych plików, e-maili i zakładek. Google Desktop pomaga nie tylko w wyszukiwaniu danych w komputerze, ale również w gromadzeniu informacji z sieci i organizowaniu ich za pomocą gadżetów i paska bocznego.Gadżety Google można umieścić w dowolnym miejscu pulpitu, aby wyświetlały nowe e-maile, pogodę, zdjęcia, spersonalizowane wiadomości i nie tylko. Pasek boczny to pionowy pasek na pulpicie, który ułatwia uporządkowanie gadżetów.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Webshots Desktop

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.

 • Rainmeter

  Rainmeter 2 to bardzo użyteczna i ciekawa aplikacja, pozwalająca na zmianę pulpitu wedle uznania użytkownika.

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.

 • FixWin 1.2

  Nie da się ukryć, że systemy operacyjne z rodziny Windows nie są nigdy wydawane perfekcyjnie. Świadczą o tym liczne poprawki i łatki, które co jakiś czas wydaje Microsoft. Niektórzy użytkownicy pomagają w łataniu dziur i to z ich inicjatywy powstał FixWin 1.2.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Desktop 5.7.805.16405 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie