Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Desktop 5.9

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.07.2011
Rozmiar: 1,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 467

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Desktop 5.9

Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika. Nadto umożliwia ona wykorzystanie wielu różnorodnych gadżetów, które sprawią, że zmienimy całkowicie nas pulpit. Przykłady takich zmian można zobaczyć w galerii przy tym opisie. Jeśli komuś się spodobają i samemu zechce tak ozdobić swój system, nie ma problemu – download Google Desktop jest całkowicie darmowy, podobnie jak i używanie aplikacji. Można pobrać ją z tej strony, klikając po prostu w poniższy link.

Co zyskamy dzięki instalacji tego narzędzia? Bez problemu znajdziemy błyskawicznie szukany plik, e-mail, zdjęcia, klipy wideo i inne. Podczas instalacji możemy dodać też dwie funkcje – polecamy je bardzo. Pierwsza to Google Desktop Search – moduł ten odpowiada za błyskawiczne wyszukiwanie interesujących nas treści. Przyda się zwłaszcza osobom pracującym na komputerze, które mają dużo plików. Drugi moduł to gadżety Google Desktop – umożliwia to wykorzystanie licznych, darmowych wtyczek, dzięki którym możemy stworzyć sobie własny pasek boczny, zawierający takie rzeczy jak na przykład czytnik RSS, rozbudowany zegarek, czytnik pogody i wiele innych funkcji – sami decydujemy, co dodamy!

Ponieważ to wydanie Google Desktop pl, nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. A warto zapoznać się z tym narzędziem, ponieważ zapewnia ono o wiele większa wygodę w używaniu naszego systemu operacyjnego niż systemowe aplikacje. Można przekonać się o tym w każdej chwili, pobierając Google Desktop z tej właśnie strony. Jest to najnowsze wydanie aplikacji, posiadające mnóstwo rozbudowanych funkcji – warto przekonać się o nich samemu!

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Desktop 5.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie