Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Desktop 5.9

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.07.2011
Rozmiar: 1,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 473

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Desktop 5.9

Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika. Nadto umożliwia ona wykorzystanie wielu różnorodnych gadżetów, które sprawią, że zmienimy całkowicie nas pulpit. Przykłady takich zmian można zobaczyć w galerii przy tym opisie. Jeśli komuś się spodobają i samemu zechce tak ozdobić swój system, nie ma problemu – download Google Desktop jest całkowicie darmowy, podobnie jak i używanie aplikacji. Można pobrać ją z tej strony, klikając po prostu w poniższy link.

Co zyskamy dzięki instalacji tego narzędzia? Bez problemu znajdziemy błyskawicznie szukany plik, e-mail, zdjęcia, klipy wideo i inne. Podczas instalacji możemy dodać też dwie funkcje – polecamy je bardzo. Pierwsza to Google Desktop Search – moduł ten odpowiada za błyskawiczne wyszukiwanie interesujących nas treści. Przyda się zwłaszcza osobom pracującym na komputerze, które mają dużo plików. Drugi moduł to gadżety Google Desktop – umożliwia to wykorzystanie licznych, darmowych wtyczek, dzięki którym możemy stworzyć sobie własny pasek boczny, zawierający takie rzeczy jak na przykład czytnik RSS, rozbudowany zegarek, czytnik pogody i wiele innych funkcji – sami decydujemy, co dodamy!

Ponieważ to wydanie Google Desktop pl, nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. A warto zapoznać się z tym narzędziem, ponieważ zapewnia ono o wiele większa wygodę w używaniu naszego systemu operacyjnego niż systemowe aplikacje. Można przekonać się o tym w każdej chwili, pobierając Google Desktop z tej właśnie strony. Jest to najnowsze wydanie aplikacji, posiadające mnóstwo rozbudowanych funkcji – warto przekonać się o nich samemu!

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Rainmeter

  Rainmeter 2 to bardzo użyteczna i ciekawa aplikacja, pozwalająca na zmianę pulpitu wedle uznania użytkownika.

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.

 • BeamYourScreen

  BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu.

 • Webshots Desktop

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Desktop 5.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie