Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FixWin 1.2

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Ramesh Kumar
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.03.2011
Rozmiar: 0.17 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7
Liczba pobrań: 395

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FixWin 1.2

Nie da się ukryć, że systemy operacyjne z rodziny Windows nie są nigdy wydawane perfekcyjnie. Świadczą o tym liczne poprawki i łatki, które co jakiś czas wydaje Microsoft. Niektórzy użytkownicy pomagają w łataniu dziur i to z ich inicjatywy powstał FixWin 1.2. jest to niewielkie narzędzie, dzięki któremu można naprawić liczne błędy występujące na systemach operacyjnych Windows 7 i Vista. Pośród naprawianych problemów są między innymi naprawa problemów z menu kontekstowym w IE oraz kłopoty z używaniem Windows Media Centre. Chociaż nie ma wydania FixWin pl, to nie potrzebna jest znajomość angielskiego do jego obsługi. Aplikacja ta działa dzięki jednemu tylko kliknięciu.

Download FixWin jest możliwy z tej właśnie strony. Łączna lista poprawek, jakie zyskujemy dzięki niemu, sięga pięćdziesięciu. Aplikacja działa na obydwu wspomnianych systemach. Wystarczy tylko uruchomić ją, a sama wykryje system i jakie zmiany należy w nim wprowadzić. Dla wygody użytkownika znalezione problemy pogrupowane są w pięciu kategoriach: Narzędzia Systemowe, Windows Media, Internet, Windows Explorer i Inne. Polecamy zatem pobranie FixWin 1.2 posiadaczom systemu Vista i Windows 7. Dzięki stosowaniu tej aplikacji system zostanie w pełni optymizowany i działać będzie bez żadnych zastrzeżeń. A jako że jest ona za darmo, aż szkoda odmówić sobie jej pobrania.

Polecamy zatem kliknięcie w poniższy link i ściągnięcie FixWin 1.2. Jest to operacja trwająca błyskawicznie, ponieważ plik z pełną wersją programu ma mniej niż 0,5 MB. Nawet więc przy wolnym łączu pobranie go jest kwestią kilku sekund. 

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • BeamYourScreen

  BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu.

 • Webshots Desktop

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • Seven Transformation Pack

  Seven Transformation Pack 5 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy Windows XP i Vista, którzy chcieliby, aby ich pulpit zaczął wyglądać tak, jak pulpit przeciętnego użytkownika Windows 7


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FixWin 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie