Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Filling Cabinets 2.0.145

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: MacroWorx
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 3,4 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 342

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Filling Cabinets 2.0.145

Filling Cabinets 2.0.145 to program dostarczający użytkownikowi dodatkowych paneli, na których może umieszczać skróty swoich ulubionych programów.

Panele można dowolnie konfigurować i rozmieszczać na pulpicie, niezwykle przydatne narzędzie dla użytkowników korzystających z wielu programów podczas pracy, badź tych nie zadowolonych z menu start Windows.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Webshots Desktop

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • BeamYourScreen

  BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu.

 • FixWin 1.2

  Nie da się ukryć, że systemy operacyjne z rodziny Windows nie są nigdy wydawane perfekcyjnie. Świadczą o tym liczne poprawki i łatki, które co jakiś czas wydaje Microsoft. Niektórzy użytkownicy pomagają w łataniu dziur i to z ich inicjatywy powstał FixWin 1.2.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Filling Cabinets 2.0.145Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie