Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Easy Wallpaper Changer

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Smart PC Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.03.2009
Rozmiar: 848 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 757

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Easy Wallpaper Changer

Pobierz darmowy program EASY WALLPAPER CHANGER!

Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju, darmowy program dla wszystkich ludzi używających komputerów i nie lubiących monotonii  - Easy Wallpaper Changer. Ten całkowicie  bezpłatny program został stworzony przez firmę posiadającą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu użytecznych aplikacji dla biur, firm i osób prywatnych - Smart PC Solutions. Firma ta, założona w 1999 roku, znana jest z produkowania wielu darmowych, nagradzanych przez branżę i użytkowników programów silnie związanych ze środowiskiem MS Windows i produktami firmy Microsoft - jak na przykład pakiet Office.

Czym jest darmowy program Easy Wallpaper Changer? Ta bezpłatna aplikacja pozwala Ci na szybką i łatwą zmianę tapety pulpitu. Ten niewielki programik pomoże Ci dokonać tego za pomocą zaledwie paru kliknięć. A jaka różnica między nim a standardową zmianą tapety w Windows? Ano taka, że możesz dzięki niemu ustawić losową zmianę tapety - sam wybierasz foldery, z których będzie ona losowana, a także co jaki czas ma być dokonywana zmiana.

Pobierz darmowy program Easy Wallpaper Changer i bądź pewien, że za każdym włączeniem komputera powita Cię inny obraz! Ta bezpłatna aplikacja posiada przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs, nie zajmuje pamięci operacyjnej ani też miejsca na Twoim twardym dysku. Program obsługuje najpopularniejsze typy plików graficznych: JPEG, BMP, GIF oraz PNG. Easy Wallpaper Changer jest zgodny ze wszystkimi obecnie używanymi Windowsami - Visty nie wyłączając.

Pobierz całkowicie bezpłaty program Easy Wallpaper Changer  i używaj go do losowych zmian tapet pulpitu.  Przekonaj się, dlaczego ta darmowa aplikacja otrzymała kilkanaście branżowych nagród na całym świecie. To po prostu sympatyczne i przyjazne użytkownikowi narzędzie do urozmaicenia codziennej pracy z komputerem.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Easy Wallpaper ChangerAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie