Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EarthView 4.0.2

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: DeskSoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.07.2010
Data modyfikacji: 19.10.2012
Rozmiar: 17,08 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 184

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis EarthView 4.0.2

EarthView to aplikacja łącząca sobie dwa w jednym. Pierwszą jej funkcją jest wyświetlanie realistycznej tapety prezentującej w czasie rzeczywistym Ziemię, drugi – to manager tapet. Niestety, nie ma wersji EarthView za darmo, a prezentowana tu to czternastodniowy trial. Czy warto zapłacić, pobierz trial EarthView i sprawdź najpierw co potrafi aplikacja.

Warto zauważyć, że EarthView korzysta z map satelitarnych, dzięki czemu pokazuje z dużą dokładnością wybrany rejon świata. Największe zdjęcia satelitarne osiągają imponującą rozdzielczość 2560x1600 pikseli. Niedostępny za free EarthView oferuje cztery różne typy map – jak naukowe czy fotograficzne. W tej wersji pokazowej można zobaczyć tylko jeden typ. Program oferuje dość dużą swobodę w ustalaniu parametrów pokazywanego obrazu. Dodatkowo można używać aplikacji jako wygaszacza ekranu. Przetestuj trial, a może stwierdzisz, że przyda Ci się pełna wersja EarthView. Zainteresowany? Download EarthView przeprowadzisz szybko – waga programu to zaledwie 4.05 MB. Na zachętę warto dodać, że aplikacja pozwala na obsługiwanie więcej niż jednego monitora.  Chociaż brak wersji EarthView pl, obsługa programu nie powinna sprawić problemu, nie da się jednak ukryć, że przydałaby się znajomość choćby podstawowych zwrotów po angielsku bądź niemiecku, gdyż w takich wersjach językowych jest trial.

Bez problemu spisuje się EarthView na Windowsach. Niestety, użytkownicy innych systemów nie będą w stanie używać tej aplikacji. Nie ściągniesz więc EarthView dla Linux ani też Mac. Jeśli jednak masz Xp, Vista bądź 7, zobacz, jak może wyglądać Twój pulpit! Przetestuj trial i pamiętaj, że wersja EarthView full pozwala na o wiele więcej!

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Webshots Desktop

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.

 • Real Desktop

  Real Desktop 1.68 to dość niecodzienna aplikacja, dzięki której możemy sprawić, że nasz pulpit będzie wyglądać jak prawdziwe biurko.

 • BeamYourScreen

  BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu.

 • Rainmeter

  Rainmeter 2 to bardzo użyteczna i ciekawa aplikacja, pozwalająca na zmianę pulpitu wedle uznania użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EarthView 4.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie