Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EarthView 4.0.2

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: DeskSoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.07.2010
Data modyfikacji: 19.10.2012
Rozmiar: 17,08 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 179

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis EarthView 4.0.2

EarthView to aplikacja łącząca sobie dwa w jednym. Pierwszą jej funkcją jest wyświetlanie realistycznej tapety prezentującej w czasie rzeczywistym Ziemię, drugi – to manager tapet. Niestety, nie ma wersji EarthView za darmo, a prezentowana tu to czternastodniowy trial. Czy warto zapłacić, pobierz trial EarthView i sprawdź najpierw co potrafi aplikacja.

Warto zauważyć, że EarthView korzysta z map satelitarnych, dzięki czemu pokazuje z dużą dokładnością wybrany rejon świata. Największe zdjęcia satelitarne osiągają imponującą rozdzielczość 2560x1600 pikseli. Niedostępny za free EarthView oferuje cztery różne typy map – jak naukowe czy fotograficzne. W tej wersji pokazowej można zobaczyć tylko jeden typ. Program oferuje dość dużą swobodę w ustalaniu parametrów pokazywanego obrazu. Dodatkowo można używać aplikacji jako wygaszacza ekranu. Przetestuj trial, a może stwierdzisz, że przyda Ci się pełna wersja EarthView. Zainteresowany? Download EarthView przeprowadzisz szybko – waga programu to zaledwie 4.05 MB. Na zachętę warto dodać, że aplikacja pozwala na obsługiwanie więcej niż jednego monitora.  Chociaż brak wersji EarthView pl, obsługa programu nie powinna sprawić problemu, nie da się jednak ukryć, że przydałaby się znajomość choćby podstawowych zwrotów po angielsku bądź niemiecku, gdyż w takich wersjach językowych jest trial.

Bez problemu spisuje się EarthView na Windowsach. Niestety, użytkownicy innych systemów nie będą w stanie używać tej aplikacji. Nie ściągniesz więc EarthView dla Linux ani też Mac. Jeśli jednak masz Xp, Vista bądź 7, zobacz, jak może wyglądać Twój pulpit! Przetestuj trial i pamiętaj, że wersja EarthView full pozwala na o wiele więcej!

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.

 • DisplayFusion Pro

  Wygodne w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego skonfigurujemy monitory podłączone do komputera.

 • Seven Transformation Pack

  Seven Transformation Pack 5 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy Windows XP i Vista, którzy chcieliby, aby ich pulpit zaczął wyglądać tak, jak pulpit przeciętnego użytkownika Windows 7


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EarthView 4.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie