Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EarthDesk 4.5.2

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Xeric Design, Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 16,8 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1458

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EarthDesk 4.5.2

Lubisz zmieniać widok pulpitu? A może chcesz mieć na nim coś nowego? Pobierz zatem na dostępny za free  EarthDesk. To świetna aplikacja, która pozwoli Ci na dodanie do pulpitu mapę Ziemi. Mało tego, będzie ona odświeżana w czasie rzeczywistym! Dzięki temu możesz oglądać zachmurzenie, położenie słońca, huragany, itp. zjawiska atmosferyczne. W dodatku to wszystko modelowane jest w 3D. Choć nie ma wersji EarthDesk po polsku, nie potrzeba Ci znajomości języka, aby wszystko ustawić.

Jeśli masz więc ochotę być na bieżąco z atmosferą naszej planety, pobierz tą aplikację! Ma ona wagę 16,8 MB, więc download EarthDesk zajmie Ci krótką chwilę. Download za free podobnych aplikacji w dziale Rozszerzenia powłoki pulpitu.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Webshots Desktop

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.

 • DisplayFusion Pro

  Wygodne w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego skonfigurujemy monitory podłączone do komputera.

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EarthDesk 4.5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie