Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EarthDesk 4.5.2

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Xeric Design, Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 16,8 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1459

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EarthDesk 4.5.2

Lubisz zmieniać widok pulpitu? A może chcesz mieć na nim coś nowego? Pobierz zatem na dostępny za free  EarthDesk. To świetna aplikacja, która pozwoli Ci na dodanie do pulpitu mapę Ziemi. Mało tego, będzie ona odświeżana w czasie rzeczywistym! Dzięki temu możesz oglądać zachmurzenie, położenie słońca, huragany, itp. zjawiska atmosferyczne. W dodatku to wszystko modelowane jest w 3D. Choć nie ma wersji EarthDesk po polsku, nie potrzeba Ci znajomości języka, aby wszystko ustawić.

Jeśli masz więc ochotę być na bieżąco z atmosferą naszej planety, pobierz tą aplikację! Ma ona wagę 16,8 MB, więc download EarthDesk zajmie Ci krótką chwilę. Download za free podobnych aplikacji w dziale Rozszerzenia powłoki pulpitu.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • FixWin 1.2

  Nie da się ukryć, że systemy operacyjne z rodziny Windows nie są nigdy wydawane perfekcyjnie. Świadczą o tym liczne poprawki i łatki, które co jakiś czas wydaje Microsoft. Niektórzy użytkownicy pomagają w łataniu dziur i to z ich inicjatywy powstał FixWin 1.2.

 • DisplayFusion Pro

  Wygodne w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego skonfigurujemy monitory podłączone do komputera.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EarthDesk 4.5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie