Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dzielnik 1.1

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Adma Mulawa
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.08.2008
Rozmiar: 197,7
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 967

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dzielnik 1.1

Miałeś kiedyś sytuację, że chciałeś przesłać komuś plik, ale był za duży? Albo też chciałeś wrzucić na hosta i przekraczał limit? Jeśli tak, wiesz jakie to irytujące. Dlatego też powstał dostępny za darmo Dzielnik. Aplikacja ta pozwala rozbić duże pliki na mniejsze, dzięki czemu możesz przesyłać je w częściach.

Dostępny za free Dzielnik to świetne rozwiązanie dla każdego, kogo choć raz spotkała wspomniana sytuacja. Teraz już bez problemu rozbijesz i złożysz duże pliki, co pozwoli na transfer dowolnej ilości danych. Sam plik aplikacji ma kilkaset KB, więc download programu Dzielnik zajmuje dosłownie sekundy. Zobacz także inne aplikacje w dziale rozszerzenia powłoki pulpitu.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • BeamYourScreen

  BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu.

 • Rainmeter

  Rainmeter 2 to bardzo użyteczna i ciekawa aplikacja, pozwalająca na zmianę pulpitu wedle uznania użytkownika.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dzielnik 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie