Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dzielnik 1.1

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Adma Mulawa
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.08.2008
Rozmiar: 197,7
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 972

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dzielnik 1.1

Miałeś kiedyś sytuację, że chciałeś przesłać komuś plik, ale był za duży? Albo też chciałeś wrzucić na hosta i przekraczał limit? Jeśli tak, wiesz jakie to irytujące. Dlatego też powstał dostępny za darmo Dzielnik. Aplikacja ta pozwala rozbić duże pliki na mniejsze, dzięki czemu możesz przesyłać je w częściach.

Dostępny za free Dzielnik to świetne rozwiązanie dla każdego, kogo choć raz spotkała wspomniana sytuacja. Teraz już bez problemu rozbijesz i złożysz duże pliki, co pozwoli na transfer dowolnej ilości danych. Sam plik aplikacji ma kilkaset KB, więc download programu Dzielnik zajmuje dosłownie sekundy. Zobacz także inne aplikacje w dziale rozszerzenia powłoki pulpitu.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Seven Transformation Pack

  Seven Transformation Pack 5 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy Windows XP i Vista, którzy chcieliby, aby ich pulpit zaczął wyglądać tak, jak pulpit przeciętnego użytkownika Windows 7

 • BeamYourScreen

  BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu.

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dzielnik 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie