Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Double Desktop 2.0

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Fat Free Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 204 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, XP
Liczba pobrań: 344

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Double Desktop 2.0

Dostępny za darmo Double Desktop to ciekawa aplikacja, która pozwoli Ci zmienić w dość niecodzienny sposób swój system operacyjny. Jak? Mianowicie doda do niego drugi pulpit, na który możesz również wrzucać skróty, foldery i inne rzeczy. Dzięki możliwości łatwego przełączania, możesz ustawić na jednym pulpit np., same foldery z tekstami, na drugim zaś – ikonki programów i gier. Dostępny za free Double Desktop to niezwykła aplikacja, która znacznie ułatwi Ci życie. Co zaś najważniejsze – plik waży ledwie kilkaset KB. W związku z tym wykonasz download Double Desktop błyskawicznie.

Przekonaj się o tym samemu - Double Desktop jest do pobrania w każdej chwili! Zobacz także inne rozszerzenia powłoki pulpitu.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • BeamYourScreen

  BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu.

 • FixWin 1.2

  Nie da się ukryć, że systemy operacyjne z rodziny Windows nie są nigdy wydawane perfekcyjnie. Świadczą o tym liczne poprawki i łatki, które co jakiś czas wydaje Microsoft. Niektórzy użytkownicy pomagają w łataniu dziur i to z ich inicjatywy powstał FixWin 1.2.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • Seven Transformation Pack

  Seven Transformation Pack 5 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy Windows XP i Vista, którzy chcieliby, aby ich pulpit zaczął wyglądać tak, jak pulpit przeciętnego użytkownika Windows 7

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Double Desktop 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie