Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dexpot 1.5.15 Build 1799

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Dexpot GbR
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2011
Data modyfikacji: 17.01.2012
Rozmiar: 3,85 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 7
Liczba pobrań: 136

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dexpot 1.5.15 Build 1799

Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami. Pulpit takiego stanowiska staje się coraz bardziej zaśmiecony i musimy ręcznie przesuwać ikonki, grupować je w oddzielnych obszarach, itp., aby utrzymać jaki taki porządek. Jest jednak inne rozwiązanie. Nazywa się Dexpot 1.5.15 Build 1799. To darmowe narzędzie pozwala stworzyć niezależne od siebie pulpity, które możemy dowolnie przełączać. Dzięki temu możemy na jednym trzymać same skróty do folderów, na drugim skróty do gier, na trzecim aplikacji, itd. Aplikacja pozwala na stworzenie aż dwudziestu pulpitów. Jakby tego było mało, dla każdego dostępna jest możliwość utworzenia niezależnych tapet, ikon, wygaszaczy ekranu, a nawet rozdzielczości.

Download Dexpot nie kosztuje ani grosza – ale tylko dla użytkowników prywatnych. Jak przełączać się między pulpitami? Służy do tego zrzucenie miniatur pulpitów do paska systemowego – wyświetlane są koło zegarka i wystarczy tylko kliknąć, aby go zmienić. Oprócz tego możemy także zdefiniować skrót klawiaturowy, pozwalający na zmianę pulpitu. Choć jest to wydanie wydanie Dexpot pl, ale jeśli ktoś będzie mieć problem z obsługą aplikacji, może znaleźć w sieci niejedną poradę oraz tutorial dotyczący używania aplikacji. Warto się z nim zapoznać, jeśli na przykład chcemy zabezpieczyć wybrany pulpit hasłem – jest tam taka opcja, co pozwala na zachowanie prywatności, gdy nie tylko my korzystamy z komputera. Poza tym istnieje sporo innych, ciekawych funkcji, które warto wypróbować samemu.

Nie jest to wersja portale – należy ją zainstalować w systemie. Podczas procesu aplikacja proponuje instalacje także aplikacji Przyśpiesz Komputer, co zdecydowanie odradzamy.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.

 • BeamYourScreen

  BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu.

 • Seven Transformation Pack

  Seven Transformation Pack 5 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy Windows XP i Vista, którzy chcieliby, aby ich pulpit zaczął wyglądać tak, jak pulpit przeciętnego użytkownika Windows 7

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dexpot 1.5.15 Build 1799Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie