Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DesktopOK 1.55

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Nenad Hrg
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.04.2009
Rozmiar: 37 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, NT
Liczba pobrań: 284

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DesktopOK 1.55

Pobierz darmową aplikację DesktopOK 1.55!

DesktopOK 1.55 to darmowa, użyteczna aplikacja przeznaczona do najpopularniejszych systemów operacyjnych z rodziny Windows. Służy on do zapamiętywania położenia ikon na pulpicie i utrzymywaniu ich w tych samych miejscach po zmianie rozdzielczości ekranu. Tak więc ten bezpłatny programik pozwala Ci zaoszczędzić czas, który tracisz na ponowne rozmieszczenie ikonek na pulpicie swojego komputera.

Pobierz darmową aplikację DesktopOK 1.55 - zapamieta ona ustawienia każdego użytkownika komputera. Dla wygody zminimalizowana jest do paska narzędzi, masz więc do niej dostęp w każdej chwili. Ponieważ automatycznie startuje wraz z uruchomieniem systemu, masz pewność, że ikonki będą na swoich miejscach. Co więcej - nie musisz instalować bezpłatnej aplikacji DesktopOK 1.55 w swoim systemie! Możesz trzymać ją na pendrive USB i uruchmiać bez konieczności instalacji.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.

 • DisplayFusion Pro

  Wygodne w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego skonfigurujemy monitory podłączone do komputera.

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • FixWin 1.2

  Nie da się ukryć, że systemy operacyjne z rodziny Windows nie są nigdy wydawane perfekcyjnie. Świadczą o tym liczne poprawki i łatki, które co jakiś czas wydaje Microsoft. Niektórzy użytkownicy pomagają w łataniu dziur i to z ich inicjatywy powstał FixWin 1.2.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DesktopOK 1.55Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie