Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DesktopOK 1.55

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Nenad Hrg
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.04.2009
Rozmiar: 37 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, NT
Liczba pobrań: 285

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DesktopOK 1.55

Pobierz darmową aplikację DesktopOK 1.55!

DesktopOK 1.55 to darmowa, użyteczna aplikacja przeznaczona do najpopularniejszych systemów operacyjnych z rodziny Windows. Służy on do zapamiętywania położenia ikon na pulpicie i utrzymywaniu ich w tych samych miejscach po zmianie rozdzielczości ekranu. Tak więc ten bezpłatny programik pozwala Ci zaoszczędzić czas, który tracisz na ponowne rozmieszczenie ikonek na pulpicie swojego komputera.

Pobierz darmową aplikację DesktopOK 1.55 - zapamieta ona ustawienia każdego użytkownika komputera. Dla wygody zminimalizowana jest do paska narzędzi, masz więc do niej dostęp w każdej chwili. Ponieważ automatycznie startuje wraz z uruchomieniem systemu, masz pewność, że ikonki będą na swoich miejscach. Co więcej - nie musisz instalować bezpłatnej aplikacji DesktopOK 1.55 w swoim systemie! Możesz trzymać ją na pendrive USB i uruchmiać bez konieczności instalacji.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • Webshots Desktop

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.

 • Real Desktop

  Real Desktop 1.68 to dość niecodzienna aplikacja, dzięki której możemy sprawić, że nasz pulpit będzie wyglądać jak prawdziwe biurko.

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DesktopOK 1.55Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie